Nowe MINI John Cooper Works Clubman. Najmocniejsze auto w stajni MINI!

Redakcja
02.08.2018 11:26
A A A
Mini Clubman

Mini Clubman (Mini)

autor
open-image
Nadjeżdża nowe MINI John Cooper Works Clubman! Z niesamowitą mocą, zapierającym dech przyspieszeniem i charakterem prawdziwego rajdowca – to z pewnością najmocniejsze auto w stajni MINI. Jesteś gotów, by poczuć tę moc?
  • Poczuj moc

   Nowe MINI John Cooper Works Clubman ma niespotykaną moc 306 koni mechanicznych. Ta prawdziwe imponująca cecha sprawi, że każdy kierowca poczuje za jego kierownicą dreszczyk emocji.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Kwestia sekund

   Jak szybko rozkręcają się emocje? Z nowym MINI John Cooper Works Clubman to kwestia sekund! Przyspieszenie 4,9 sekundy do 100 kilometrów na godzinę sprawia, że auto jest wyjątkowo zrywne i dostarcza kierowcy wrażeń niczym z prawdziwego toru wyścigowego.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Nowy wymiar jazdy

   Wysokie osiągi gwarantują niepowtarzalną ekscytację i przenoszą kierowcę w zupełnie nowy wymiar gokartowej frajdy z jazdy. Napęd na cztery koła ALL 4 oferuje doskonałą trakcję oraz pozwala na wyjątkowo szybkie reagowanie za kierownicą – bez względu na porę roku i rodzaj nawierzchni.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Wyrafinowany design

   MINI John Cooper Works Clubman z pewnością pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu! Najwyższej klasy materiały i dbałość o szczegóły wykończenia podkreślają ekskluzywność tego modelu. Nowy kolor Rebel Green z dachem i lusterkami w intensywnie kontrastowym lakierze Chilli Red sprawią, że nikt nie minie Twojego MINI JCW Clubman obojętnie. Pedały z nierdzewnej stali, specjalny design kierownicy, czy sportowa rura wydechowa zaprojektowana dla modeli JCW podkreślają sportowy styl.
   SPRAWDŹ CENĘ
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.