Przyjrzeliśmy się Skodzie Superb Scout. Teraz ma nową cenę

Redakcja
08.08.2018 09:06
A A A
Skoda Superb Scout

Skoda Superb Scout (fot. Skoda)

autor
open-image
Skoda właśnie wprowadza na polski rynek najnowszą odmianę Superba. Auto zyskało wiele nowych cech, unikatowe technologie i ciekawe wersje. Należy do nich między innymi nacechowany terenowymi możliwościami Scout, który dodatkowo dostępny jest teraz w bardzo dobrej cenie. Zobaczcie, na co go stać!
  • Pełnokrwiste auto rekreacyjne z napędem na cztery koła nie musi być SUV-em. Superb kombi z dopiskiem Scout ma prześwit zwiększony o 15 mm i został wyposażony w ochronne nakładki na progach i osłony na zderzakach. Wygląda bojowo i okazuje się bardzo uniwersalny. Dodatkowo auto dostępne jest teraz z atrakcyjnym rabatem!
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Na asfalcie Superb Scout przekonuje wysokim komfortem jazdy i pewnym prowadzeniem. Wszelkie nierówności filtruje płynnie i bezszelestnie. Ma adaptacyjne zawieszenie, więc wystarczy kliknąć w pożądaną ikonkę, by dopasować charakter auta do preferencji. W trybie dynamicznym ciasne zakręty mu niestraszne.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Drugie oblicze poznamy podczas jazdy po wertepach. Standardowy napęd na cztery koła łączy się z nową opcją w systemie trakcji. Moduł Off-road zmienia charakterystykę elektroniki w taki sposób, by optymalizować przyczepność w rozmaitych warunkach. Na piasku, w błocie, kałużach oraz koleinach, otrzymujemy spokój i bezpieczeństwo. Scout potrafi naprawdę daleko zajechać po nieutwardzonych szlakach.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Skoda
   Dodatkowo w odmianie Scout mamy do dyspozycji tylko najmocniejsze silniki. Superb w uterenowionej wersji łączy się z 272-konnym 2.0 TSI lub 2.0 TDI o mocy 190 KM. W standardzie otrzymujemy automatyczną, 7-stopniową skrzynię, a także napęd na obie osie. Zestaw uzupełnia bogate wyposażenie standardowe. Kombi o podwyższonych możliwościach off-roadowych dostępne jest z rabatem w wysokości 4 tysięcy złotych.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Skoda
   Warto się też zdecydować na przeceniony pakiet przeglądów, a także promocyjną ofertę leasingową i atrakcyjnie wyceniony program ubezpieczeniowy.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.