Bestsellerowy SUV VW z nową ceną. Najtańsza wersja zaskoczyła nas wyposażeniem

Redakcja
02.10.2018 08:30
A A A
Volkswagen Tiguan Offroad

Volkswagen Tiguan Offroad (fot. VW)

autor
open-image
Dojrzały, kompaktowy SUV wcale nie musi być drogi. Volkswagen Tiguan to europejski bestseller. Świetnie się sprzedaje dzięki dopracowanym napędom, wszechstronności i bogatemu wyposażeniu już podstawowej wersji. Sprawdzamy, czym kusi niemiecki samochód w podstawowej wersji.
  • Wszechstronność to drugie imię Tiguana

   Rekreacyjne auto jest wszechstronne, praktyczne, dobrze wykonane i dynamiczne. W wersji z napędem na cztery koła stanowi też nie lada gratkę dla miłośników jazdy w terenie. Pomaga w tym prześwit na poziomie 200 milimetrów.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Praktyczne wnętrze

   Tiguan ma praktyczne i dobrze wyposażone wnętrze. Przednie fotele są wygodne, dobrze wyprofilowane i można je doposażyć w elektryczną regulację z pamięcią ustawień. Nie brakuje też miejsca na kanapie z regulowanym oparciem. W 5-osobowej konfiguracji bagażnik mieści 615 litrów. Po złożeniu asymetrycznej kanapy, jego pojemność rośnie do imponujących 1655 litrów.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Pewnie zachowuje się na drodze

   Kompaktowy SUV ma 449 centymetrów długości, a rozstaw osi to 268 cm. Wersja 7-osobowa (Allspace) jest dłuższa o 210 mm i oferuje bagażnik o pojemności 700-1775 litrów. Tiguan pewnie zachowuje się na drodze i oferuje silniki o mocy od 130 do 240 koni mechanicznych. Można je sparować z manualną lub automatyczną, dwusprzęgłową przekładnią i napędem na cztery koła.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Zaskakuje wyposażeniem

   Na długiej liście wyposażenia znajdziemy między innymi:
   - Manualną klimatyzację
   - Kierownicę 3-ramienna, obszytą skórą
   - Czujnik zmierzchu - automatyczne włączenie świateł z funkcją Coming / Leaving Home
   - System Start-Stop wyłączający silnik podczas postoju z systemem rekuperacji energii odzyskiwanej podczas hamowania
   - System Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania City
   - System Lane Assist - asystent utrzymywania pasa ruchu
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Wysoki rabat i atrakcyjna forma finansowania

   Dobrze wyposażony, funkcjonalny i dynamiczny Tiguan został objęty wakacyjną promocją. Na egzemplarze z rocznika 2019 przewidziano rabat w wysokości 14 tysięcy złotych. Warto też skorzystać z atrakcyjnego programu finansowego, w ramach którego wersja z doładowanym, 1.5 TSI (130 KM) i manualną, 6-stopniową skrzynią biegów, dostępna jest już za 791 złotych netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.