Nadal trwa wyprzedaż rocznika 2019 w Hyundaiu! M.in. Tucson, Kona, Santa Fe z dużymi upustami

Redakcja
11.12.2018 09:50
A A A
Hyundai Santa Fe 2019

Hyundai Santa Fe 2019 (fot. Hyundai)

autor
open-image
Hyundai w segmencie SUV-ów poczyna sobie bardzo dobrze. Klienci docenili koreańskie auta za wszechstronność, praktyczność i atrakcyjny design. W gamie modelowej każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Nadal trwa wyprzedaż rocznika 2019 w Hyundaiu, więc można liczyć na duże rabaty. Wybraliśmy kilka modeli na które warto zwrócić uwagę!
  • Hyundai SANTA FE

   Hyundai Santa Fe to przestronny, funkcjonalny i stylowy SUV rodzinny. Dzięki innowacyjnym systemom, takim jak asystent bezpiecznego wysiadania czy system monitorowania tylnej kanapy, gwarantuje spokojną podróż wszystkim pasażerom.

   Upust promocyjny: 25 000 zł
   Premia za odkup: 3 000 zł
   Ubezpieczenie OC/AC/NNW: 2,99%
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Hyundai KONA

   Hyundai KONA wyróżnia się jedyną w swoim rodzaju stylistyką. Awangardowy projekt, najnowocześniejsze technologie, do wyboru aż 4 rodzaje silników (spalinowy, diesel, hybrydowy lub elektryczny) – wszystko po to, abyś mógł dotrzeć do celu z uśmiechem na twarzy.

   Upust promocyjny: 7 000 zł
   Premia za odkup: 2 000 zł
   Ubezpieczenie OC/AC/NNW: 2,8%
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Hyundai TUCSON

   W nowym modelu Tucson pojawiły się stylistyczne zmiany wybranych elementów nadwozia, udoskonalono gamę jednostek napędowych oraz rozbudowano wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Teraz dostępny także z wersją wyposażenia N Line.

   Upust promocyjny: 11 000 zł
   Premia za odkup: 2 000 zł
   Ubezpieczenie OC/AC/NNW: 2,8%
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Hyundai i30 Wagon

   Nowatorskie podejście do projektu przyniosło znakomity efekt. Hyundai i30 Wagon na nowo definiuje swoją klasę. Precyzyjnie ukształtowana sylwetka nadwozia i dopracowane detale tworzą samochód o niezwykłej elegancji i wyrafinowaniu.

   Upust promocyjny: 8 000 zł
   Premia za odkup: 2 000 zł
   Ubezpieczenie OC/AC/NNW: 2,9%
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Hyundai IONIQ

   Hyundai IONIQ wykracza poza oczekiwania wobec zwykłego samochodu, ponieważ dodatkowo posiada wszystkie zalety elektrycznej jazdy - jest ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.

   Upust promocyjny: 7 000 zł
   Ubezpieczenie OC/AC/NNW: 2,99%
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Hyundai i30 N

   Dopracowany na torze Nürburgring, z silnikiem o mocy do 275 KM i znakomitymi właściwościami jezdnymi. Nowy i30 N jest gotowy do wyzwań na każdej drodze! Każdego dnia będziesz czuć się jak kierowca wyścigowy.

   Upust promocyjny: 10 000 zł
   Premia za odkup: 2 000 zł
   Ubezpieczenie OC/AC/NNW: 2,99%
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.