Nowe MINI Clubman! Rodzinny gokart teraz w super cenie

Redakcja
01.07.2019 13:54
A A A
Mini Clubman

Mini Clubman (Mini)

autor
open-image
To kombi jedyne w swoim rodzaju. Garściami czerpie wzorce z legendarnego MINI, a do tego oferuje wyjątkową funkcjonalność i 3 pary drzwi. Po liftingu wygląda świeżo, świetnie jeździ, gwarantuje nowoczesne technologie podnoszące komfort.
  • NOWE MINI W NOWEJ CENIE
   Nowe MINI Clubman ma klasyczny design, który od lat urzeka prawdziwych estetów został zachowany, ale i wzbogacony kilkoma budzącymi zachwyt detalami, jak reflektory we wzór brytyjskiej flagi. Trzy pary drzwi oraz pojemny bagażnik otwierają wiele nowych możliwości, a nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak systemy MINI Connected, ułatwiają doświadczenie podróży w każdym aspekcie.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • OTWARTE NA ORYGINALNOŚĆ
   MINI Clubman zawsze cechowało się unikatowym designem. Jego najnowsza wersja nie zawodzi w tym względzie, wprowadzając takie przykuwające uwagę detale, jak ledowe tylne reflektory we wzór brytyjskiej flagi. Nowe MINI Clubman dostępne jest również w zaskakujących kolorach, między innymi w zwracającym uwagę odcieniu czerwieni Indian Summer Red.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • WIĘCEJ PRZESTRZENI DLA TWOICH POMYSŁÓW
   Nowe, sześciodrzwiowe MINI Clubman z przestronnym bagażnikiem o pojemności 360 do 1250 litrów jest gotowe na więcej! Oferuje wygodną przestrzeń nawet pięciu pasażerom, dzięki czemu warto rozważyć je jako auto rodzinne. Poprzecznie otwierane drzwi gwarantują łatwiejszy dostęp do bagażnika oraz ułatwiają pakowanie i rozpakowywanie.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • JEDNO MINI, WIELE POTRZEB
   Nowe MINI Clubman to samochód o wielu zaletach, które docenią kierowcy o różnorodnych potrzebach. Jego klasyczny, ale jednocześnie nowoczesny design znajdzie fanów wśród prawdziwych koneserów stylu. Zbudowany z myślą o praktycznych zastosowaniach samochód wyposażony został w szereg najnowocześniejszych udogodnień technologicznych, które ułatwią codzienne podróże.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.