Powstał pierwszy na świecie concept store Volkswagena! Co można w nim znaleźć?

Redakcja
04.09.2018 15:13
A A A
Volkswagen Home

Volkswagen Home (Volkswagen)

autor
open-image
W samym sercu Warszawy powstał pierwszy na świecie concept store Volkswagena. Miejsce na swój sposób wyjątkowe - kupisz w nim Volkswagena, ale w zupełnie innym klimacie, niż w klasycznych przedstawicielstwach marki. Dodatkowo możesz przejechać się swoim wymarzonym Volkswagenem i odbyć rozmowę z ekspertem. Sprawdź, jakie modele na ciebie czekają!
  • Arteon
   Dynamiczna sylwetka, okna pozbawione ramek, wyrazisty tył nadwozia - Arteon zachwyca przy pierwszym i każdym następnym spojrzeniu, a wyposażenie R-Line oferuje elementy zewnętrzne perfekcyjnie podkreślające dynamikę samochodu.
   SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
  • Golf Variant
   Rozgośćcie się w Golfie Variancie. Dzięki jego niesamowicie intuicyjnej obsłudze, bogatemu wyposażeniu podstawowemu i wielu dodatkom każdy znajdzie w nim dla siebie wygodne miejsce.
   SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
  • Touareg
   Dzięki prostolinijnej, zdradzającej pewność siebie stylistyce, nowy Touareg jest samochodem, który trudno porównać z innymi. Dostępne na życzenie, nowoczesne rozwiązania techniczne, jak system elektromechanicznej stabilizacji przechyłów, reflektory Matrix LED - IQ. LIGHT oraz Innovision Cockpit przenoszą komfort, doznania podczas jazdy i zachwyt na nowy, wyższy poziom.
   SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
  • T-cross
   Nowy T-Cross jest niezwykle przestronny, a dzięki wyjątkowemu połączeniu różnorodności wnętrza, kompaktowych wymiarów i typowej dla crossoverów stylistyki zawsze dostosowuje się do Ciebie: niezależnie od tego, kim jesteś i czym się zajmujesz.
   SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
  • Tiguan
   Już przyciągająca wzrok stylistyka Tiguana zapowiada, do czego jest zdolny. Opcjonalny pakiet Offroad podkreśla jego możliwości wizualnie i funkcjonalnie. Mocne silniki i napęd na wszystkie koła 4MOTION Active Control, ze zróżnicowanymi profilami jazdy, gwarantują optymalną kontrolę i maksymalną przyjemność z jazdy. Niezależnie od dróg, które wybierzesz.
   SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
  • T-Roc
   Wyrazisty, modny, atrakcyjny, pewny siebie, sportowy, elegancki, kuszący - jest wiele przymiotników określających T-Roc'a, ale najlepiej pasuje do niego określenie "niestandardowy".
   SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.