Oto japoński SUV, który sprawdzi się wszędzie! Mamy cennik Nissana X-Trail

Redakcja
30.06.2018 10:35
A A A
Nissan X-Trail

Nissan X-Trail (Nissan)

autor
open-image
SUV-y zdominowały rynek, ze względu na swoje własności praktyczne. Ich wnętrze mieści komplet rosłych pasażerów, bagażnik przyjmuje nawet największe walizki, a niektórzy przedstawiciele tego gatunku radzą sobie nawet w terenie. Nissan X-Trail doskonale sprawdza się zarówno w miejskiej dżungli, jak i w dżungli z prawdziwego zdarzenia.
  • Wszechstronny SUV

   NISSAN, X-TRAIL,
   SPRAWDŹ CENNIK
   Nissan X-Trail to idealny SUV do miejskiej dżungli, ale nie boi się jej opuścić. Nowoczesna sylwetka kryje pojemne i i naszpikowane elektroniką wnętrze. W porównaniu z poprzednimi generacjami X-Trail urósł, dzięki czemu jest bezpieczniejszy i wygodniejszy. We wnętrzu, jeśli trzeba, zmieści się, aż siedem osób albo wyjątkowo dużo bagażu. 160-konny, turbodoładowany, benzynowy silnik lub turbodiesel o mocy 150 KM, pozwalają sprawnie i bezpiecznie pokonywać miejską przestrzeń oraz podróżować w komfortowych warunkach. Do wyboru jest zautomatyzowana skrzynia biegów X-Tronic lub klasyczna, manualna przekładnia.
  • Komfortowe wnętrze

   NISSAN, X-TRAIL,
   SPRAWDŹ CENNIK
   Fotele EZ Flex są niezwykle wygodne, materiały wykończeniowe wysokiej jakości, a japońska stylistyka - stonowana i praktyczna. Trzeci rząd siedzeń schowany w bagażniku składa się w proporcjach 50:50, co pozwala idealnie wykorzystać pojemne wnętrze. Liczne systemy elektroniczne zadbają o wygodę i bezpieczeństwo podróżujących. Asystent parkowania sprawi, że ta czynność przestanie być stresująca, tak samo jak dołączanie przyczepy. System nagłośnieniowy Bose, przez osiem głośników wysokiej jakości, zagra ulubioną muzykę, a nawigacja ze wskazówkami wyświetlanymi bezpośrednio przed kierownicą, doprowadzi do celu. Samochód bez przerwy monitoruje najważniejsze dane i powiadomi o zmianie ciśnienia opon albo dystansie pomiędzy tankowaniami.
  • Praktyczność na co dzień

   NISSAN, X-TRAIL,
   SPRAWDŹ CENNIK
   Pojemny bagażnik można otworzyć bezdotykowo, poruszając stopą pod zderzakiem. Kiedy klapa uniesie się jak sezam, mamy do dyspozycji 565 l praktycznie zaprojektowanej przestrzeni ładunkowej. Pod podwójną podłogą umieszczono dodatkowy schowek, a nad nią - liczne regulowane półki i przegródki.

   Nissan X-Trail, to komfortowy, nowoczesny SUV, ale inteligenty napęd na cztery koła, pozwala na jazdę w prawdziwym terenie. W trybie automatycznym sam decyduje jak rozdzielać moment obrotowy, monitorując warunki 30 razy na sekundę. A jeśli chcesz, jednym ruchem możesz zablokować podział w proporcjach 50:50, wtedy jego możliwości mogą pozytywnie zaskoczyć każdego kierowcę.
  • Ubezpieczenie i atrakcyjna oferta

   NISSAN, X-TRAIL,
   SPRAWDŹ CENNIK
   Decydując się na Nissana X-Trail kupujący otrzyma także pakiet opieki, który pozwoli nie martwić potencjalnymi problemami. Nissan X-Trail, to pełnowymiarowy, uniwersalny, rodzinny SUV, a można go mieć już za 1130 zł miesięcznie brutto. Pełną ofertę japońskiego samochodu terenowo-miejskiego znajdziesz poniżej.
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.