Jak brać leasing, to właśnie teraz. Duży SUV Lexusa w świetnej ofercie

SUV-y Lexusa sprzedają się niczym świeże bułeczki. Nie tylko w Ameryce Północnej, w Chinach i Japonii, lecz również na Starym Kontynencie. Dla Polaków to również ważny model, dostępny obecnie w bardzo atrakcyjnej ofercie leasingowej.

Korzystny leasing

Nie musisz dysponować dużą gotówką, by stać się właścicielem jednego z SUV-ów Lexusa. Poza tym, po co mrozić dużą sumę, jeśli można skorzystać z oferty dopasowanej do własnych potrzeb i możliwości. W ofercie Smartplan warunki są bardzo przejrzyste. Klient ustala wysokość wpłaty własnej, która może wynosić nawet 0%, wybiera czas trwania programu i określa sposób zakończenia umowy – wymiana auta na nowe, odkup lub zwrot pojazdu. Istotne, że wycena samochodu na koniec programu jest znana dzięki gwarantowanej wartości rezydualnej będącej jedną z najwyższych w segmencie. To świadczy o dobrej opinii i dużym zaufaniu użytkowników do modeli japońskiego koncernu.

Super oferta na RX-a i NX-a

Lexus zdominował rynek aut hybrydowych w Polsce, więc nic dziwnego, że właśnie na te modele kładzie największy nacisk. Sytuacja ekonomiczna Polaków jest coraz lepsza, zatem i sprzedaż luksusowego RX-a znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Z czego to wynika?

To niezwykle ważny model dla Lexusa. Przez 26 lat istnienia tej marki sprzedano blisko 2,5 miliona egzemplarzy RX-a. Jak podają Japończycy, prawie co trzeci Lexus to właśnie RX. Wysoko zawieszone auto sprawdza się nie tylko w miejskiej dżungli, lecz również na bezdrożach. Pasażerom gwarantuje natomiast luksusowo wykończoną i kompletnie wyposażoną kabinę. Nowoczesne multimedia przeplatają się z drewnianymi, aluminiowymi i skórzanymi panelami. Całość wygląda bardzo estetycznie i okazuje się prosta w codziennej obsłudze.

Którego RX-a wybrać?

Lexus RXLexus RX fot. Lexus

Dostępne są dwie wersje Lexusa RX. Pierwsza to RX 200t, wyposażona w benzynowy silnik 2.0 turbo o mocy 238 KM. W tej specyfikacji sprint do pierwszej "setki" trwa 9,5 sekundy. Topowa odmiana to hybrydowy RX 450h, na którego pokładzie współpracuje ze sobą silnik elektryczny i 3,5-litrowa "V-szóstka". Łączna moc układu wynosi 313 KM. Hybryda osiąga 100 km/h w 7,7 sekundy i pali tylko 5,3 litra na 100 km (w cyklu NEDC).

Specyfikacja benzynowa dostępna jest już za 243 400 złotych, zaś hybrydę wyceniono na 315 900 zł. W standardzie możemy liczyć na bogate wyposażenie i szereg rozsądnie wycenionych pakietów. Okazują się jeszcze tańsze, jeśli zdecydujecie się na korzystny leasing z szerokim wachlarzem usług serwisowych. Więcej szczegółów znajdziecie klikając w poniższy link.

Komentarze (30)
Jak brać leasing, to właśnie teraz. Duży SUV Lexusa w świetnej ofercie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: G

  Oceniono 6 razy 6

  CHAMSKA reklama :(

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 2

  To gdzie ten duzy SUV??? RX sredni a NX maly.

 • Gość: Saso

  Oceniono 2 razy 2

  W przyszłym roku place leasingowe będą zapełnione, a komornicy już zacierają ręce

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 1 raz 1

  BIERE!!! Kdzie dajom???

 • joankb

  Oceniono 1 raz 1

  Jak zasrywać środowisko to jeszcze teraz!

 • Gość: Anna K.

  0

  Mam 2017 RX Lexus, kosztowal mnie okolo $ 53,000.00 (W stanie Illinois).
  DLACZEGO w Polsce to auto wycenia sie na okolo $ 70,000.00 ???? DLACZEGO ludzie sa tak okradani ????

 • Gość: Gość

  0

  Równie dobrze można wziąć kredyt i auto jest kredytobiorcy a nie leasingodawcy - oczywiście mowa o sytuacji po 1.1.2019

 • Gość: Zmiana_redaktora

  0

  Co się w końcu zmieni w styczniu, bo w treści ani słowa nawiązania do tytułu ze strony głównej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX