Przystępna twarz elektromobilności. Co oferuje Renault Zoe?

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
21.07.2020 19:33
autor
open-image
Auta elektryczne z roku na rok zyskują na popularności. Szereg udogodnień, takich jak darmowe parkowanie czy możliwość korzystania z buspasów zachęca ludzi do przesiadki do pojazdów na prąd. Jedną z bardziej atrakcyjnych propozycji na rynku jest Nowe Renault Zoe.
  • Dlaczego warto pomyśleć o aucie elektrycznym?

   Czasy się zmieniają. Odpowiedzialność za środowisko spoczywa na nas wszystkich, a auta elektryczne to w tej chwili najczystszy środek transportu. Zerowa emisja dwutlenku węgla sprawia, że samochody te są w pełni neutralne dla naszego otoczenia. Wybierając pojazd elektryczny nie tylko przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, ale też stawiamy zdecydowany krok w stronę przyszłości motoryzacji.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Jaki samochód elektryczny warto rozważyć?

   Kluczem do sukcesu jest odpowiedni zasięg oraz możliwość szybkiego naładowania baterii. Te cechy znajdziemy w Nowym Renault Zoe, które w najnowszym wydaniu stało się jednym z najbardziej konkurencyjnych samochodów na rynku. Nowy akumulator o pojemności 52 kWh pozwala na pokonanie do 395 kilometrów. Co więcej, można go szybko „zatankować” energią. Jeśli korzystamy z ładowarki DC o mocy 50 kW, ładowanie do 80% trwa niewiele ponad godzinę.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Świetne osiągi, spokojna jazda

   Nowe Renault Zoe pod miejskim nadwoziem skrywa mocny silnik. Oferuje on 135 KM mocy i 245 Nm momentu obrotowego. Zapewnia to możliwość sprawnego rozpędzania pojazdu, nie tylko w mieście, ale i w trasie. Poruszając się w ruchu typowo miejskim docenimy tryb B-Mode, który pozwala na zwiększone odzyskiwanie energii i ogranicza konieczność korzystania z hamulców. Tym samym oszczędzamy klocki i tarcze hamulcowe oraz ładujemy baterię zdejmując jedynie nogę z gazu.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Unikalna sylwetka

   Linia Nowego Renault Zoe zdecydowanie wyróżnia ten model na tle konkurencji. Jest w niej dużo świeżości i atrakcyjności, która zdecydowanie przyciąga. Wnętrze wykorzystuje najnowsze technologie. Mamy tutaj cyfrowe zegary z 10-calowym ekranem i nowy system multimedialny Easy Link, które charakteryzuje sprawność działania oraz mnogość oferowanych funkcji.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Możesz je zamówić przez internet

   Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Renault wprowadziło możliwość zakupu samochodów przez internet. W przypadku Zoe sprawa jest bardzo prosta. Wybraną konfigurację możemy przesłać do dealera, lub w razie wątpliwości skonsultować się z ekspertem ds. elektromobilności. Doradca wesprze przy zakupie i przygotuje odpowiednie finansowanie, a na koniec pozostanie nam odbiór auta - w salonie lub pod domem.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Cena jest bardzo atrakcyjna

   Renault Zoe to jeden z najlepiej wycenionych elektryków na rynku i już w standardzie jest dobrze wyposażone. Co więcej, francuska marka oferuje atrakcyjne rabaty, sięgające nawet 30 000 zł. Cena elektrycznego Renault może mieścić się w założeniach rządowego programu dofinansowania zakupu pojazdu na prąd, a to pozwala na kolejne oszczędności. Zoe jest jednym z nielicznych aut, które spełniają założenia cenowe, co jest dużym atutem.
   SPRAWDŹ CENĘ
autor

*** ***

REDAKCJA