Uniwersalne auto za rozsądne pieniądze - sprawdzamy ofertę Renault Clio

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
24.06.2020 15:16
autor
open-image
Nowa generacja Renault Clio szybko zyskuje popularność i bez wątpienia powtórzy sukces swojego poprzednika. Co oferuje ten model, jakie wersje są warte zainteresowania i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Przeglądamy ofertę francuskiego mieszczucha.
  • Atrakcyjne i nowoczesne

   Nowe Renault Clio zaprojektowano według wyjątkowo prostej ale pomysłowej koncepcji. Sprawdzoną stylistykę poprzednika, ciepło przyjętą przez klientów, rozwinięto zgodnie z aktualnym designem marki. Dzięki temu udało się stworzyć spójne wizualnie i bardzo atrakcyjne auto. Dynamicznie stylizowany przód i lekki tył wyróżniają się na tle konkurencji i sprawiają, że Clio nie jest nudne. Co więcej, gama ciekawych kolorów dodatkowo zachęca do podkreślenia indywidualnego charakteru modelu.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Dopracowane w środku

   Deska rozdzielcza była jednym z większych minusów poprzedniej generacji Renault Clio. Te czasy to jednak przeszłość. W nowym wcieleniu postawiono na nowoczesny projekt. Centrum sterowania stanowią multimedia, który w zależności od wariantu ma ekran o przekątnej 7 lub 9,3 cala. Ten ostatni jest szczególnie ciekawy, ponieważ daje dostęp do szeregu przydatnych funkcji. Nie zabrakło tu też nawigacji, łączności ze smartfonami i wielu innych udogodnień.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Bogato wyposażone

   Nowe Clio na tle konkurencji wyróżnia także standardowe wyposażenie. Każda wersja wyposażona jest w światła LED Pure Vision, zaś już od drugiego w kolejności wariantu ZEN otrzymamy ekran dotykowy z systemem Easy Link, elektrycznie sterowane szyby z tyłu, czujnik odległości od poprzedzającego samochodu, klimatyzację czy częściowo cyfrowe zegary. Nie zabrakło także regulacji wysokości fotela. Wiele z tych elementów w przypadku aut innych marek wymaga sporej dopłaty.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Z solidnymi silnikami pod maską

   Pod maską Renault Clio znajdziemy dwa kluczowe silniki. To konstrukcja 1.0 TCe, która generuje 100 KM, oraz mocniejsza jednostka 1.3 TCe, oferująca 130 KM (łączona tylko z automatem). Obydwie cechuje niskie zapotrzebowanie na paliwo i wysoka kultura pracy. Co ciekawe w wersji ZEN mamy także możliwość zamówienia instalacji gazowej do silnika 1.0 TCe, lub wybrania go z bezstopniową przekładnią X-TRONIC. W ofercie znalazł się także diesel - to 115-konny wariant znanego silnika 1.5 dCi.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Atrakcyjna oferta

   Renault przygotowało wyjątkowo ciekawą ofertę na Clio. Model ten można zamówić w wirtualnym salonie, gdzie mamy dostęp do setek aut w najróżniejszych konfiguracjach. Wybrany egzemplarz nie tylko zamówimy przez internet, ale i dostaniemy pod dom - na nasze żądanie. Klienci mogą zdecydować się także na ubezpieczenie 3,9% i atrakcyjne finansowanie kredytem EASY BOX lub Flexi.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Nie zapomniano o firmach

   Renault Clio to także kusząca propozycja dla firm. Tutaj francuska marka przygotowała przede wszystkim ofertę leasingową 103% z umową na trzy lata. Przy takim rozwiązaniu Renault przesuwa trzy pierwsze raty na okres powakacyjny. Dostępny jest także leasing 101%, gdzie raty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klienta. Każdą z ofert finansowych można poznać nie tylko w salonie, ale i przez internet, podczas rozmowy z doradcą.
   SPRAWDŹ CENĘ
autor

*** ***

REDAKCJA