Przeglądamy rabaty na Jubileusz Skody. Upusty sięgają kilkunastu tysięcy złotych

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
22.05.2020 23:37
autor
open-image
Skoda w tym roku świętuje swój jubileusz istnienia. Marka w tym czasie mocno ewoluowała dopasowując się do rynkowych trendów. Obok samochodów reprezentujących klasyczne segmenty, w ofercie znajdziemy SUV-y przypisane do różnych klas. Z okazji zacnych urodzin firma zorganizowała akcję promocyjną. Sprawdzamy, czy warto właśnie teraz zdecydować się na jeden z bestsellerowych modeli.
  • Skoda Fabia

   Tego samochodu nie trzeba nikomu przedstawiać. Obecna, trzecia generacja modelu po liftingu jest wyrazista i zyskała między innymi LED-owe reflektory. Przedstawiciel segmentu B ma 400 cm długości, co przekłada się na sporo przestrzeni w kabinie. W dwóch rzędach zmieszczą się cztery dorosłe osoby. Bagażnik ma foremny kształt i pochłonie od 330 do 1150 litrów. Pośród gadżetów znajdziemy kamerę cofania, adaptacyjny tempomat i bezkluczykowy dostęp.
   SPRAWDŹ NOWĄ CENĘ
  • Od 60 do 110 KM

   Jako jedna z ostatnich w segmencie, Fabia wciąż oferuje wolnossący silnik benzynowy. To 1.0 MPI o mocy 60 KM. Żądni mocniejszych wrażeń mogą postawić na 1.0 TSI (90 lub 110 KM). Wszystkie jednostki występują z manualną skrzynią, a topowy wariant przyspiesza do setki w 9,7 sekundy. Skoda oferuje hatchbacka i kombi. W ramach aktualnej akcji promocyjnej o ograniczonym zakresie, auta z rocznika 2019 można kupić z rabatem sięgającym 5500 złotych.
   SPRAWDŹ NOWĄ CENĘ
  • Skoda Scala

   To nowość w ofercie Skody. Pojawiła się w zeszłym roku i dość szybko przypadła do gustu polskim klientom. Ma 436 cm długości, 179,5 cm szerokości i 147 cm wysokości. Do tego długi rozstaw osi wynoszący 265 cm sprawia, że w kabinie mamy do dyspozycji sporo miejsca. Oprócz tego auto przekonuje pokaźnym bagażnikiem o pojemności 467 l. Po złożeniu asymetrycznego oparcia drugiego rzędu, zyskujemy dostęp do 1410 l. Jakość zastosowanych tworzyw jest bez zarzutu.
   SPRAWDŹ NOWĄ CENĘ
  • Diesel lub benzyna

   Kompaktowa Scala oferuje nowoczesne multimedia łączące się ze smartfonami, a także szeroką paletę jednostek napędowych. Benzynowe generują od 115 do 150 KM. 1.5 TSI przyspiesza do setki w 8,2 s i rozpędza się do 220 km/h. Fani diesla mogą postawić na oszczędne i dość żwawe, 115-konne 1.6 TDI. W ramach aktualnej wyprzedaży, wszechstronna Skoda też została przeceniona. Maksymalny upust wynosi 8500 zł. Wysokim rabatem objęto też pakiety wyposażeniowe.
   SPRAWDŹ NOWĄ CENĘ
  • Skoda Kodiaq

   Ten flagowy okręt Skody jest największym spośród szerokiej gamy SUV-ów. Na pokład może zabrać nawet 7 osób wraz ze sporym bagażem. Auto ma blisko 4,7-metra długości, co przekłada się na mnóstwo przestrzeni w przedziale pasażerskim. Do tego należy doliczyć elektrycznie unoszoną pokrywę bagażnika, LED-owe reflektory i trzy różniące się charakterem specyfikacje – Kodiaq, Scout i Sportline. Kufer pochłonie od 650-835 do 2065 litrów.
   SPRAWDŹ NOWĄ CENĘ
  • W lekki teren

   Mimo potężnych gabarytów, Kodiaq poradzi sobie w lekkim terenie. Ma 19 cm prześwitu i opcjonalny napęd na cztery koła. Do tego dochodzi szeroka paleta silników o mocy od 150 do 190 KM. Łączą się z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Ponadto, w ramach bieżącej promocji obejmującej auta z rocznika 2019, możemy liczyć na rabat sięgający 15,5 tysiąca złotych. Dodatkowa korzyść dotyczy przecenionych pakietów wyposażeniowych. Oferta jest ograniczona.
   SPRAWDŹ NOWĄ CENĘ
autor

*** ***

REDAKCJA