Wyprzedaż SEAT-a Leona. Przyglądamy się ofercie hiszpańskiej marki

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
06.03.2020 14:35
autor
open-image
Nowa generacja SEAT-a Leona już niebawem trafi na rynek. To dobry moment, aby zainteresować się ofertą odchodzącego, trzeciego wydania tego modelu. To sprawdzona konstrukcja, która teraz została bardzo atrakcyjnie wyceniona.
  • Doświadczony zawodnik

   Trzecia generacja SEAT-a Leona obecna jest na rynku od siedmiu lat. Mimo solidnego stażu rynkowego, model ten wygląda bardzo atrakcyjnie. Sportowa linia pełna ostrych krawędzi i wyrazistych przetłoczeń nie traci na urodzie na tle nowej generacji. Ogromną zaletą tego auta jest też fakt, że w ofercie dostępna jest wersja pięciodrzwiowa oraz praktyczne kombi.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Solidne silniki pod maską

   SEAT Leon od początku produkcji oferowany był ze sprawdzonymi silnikami z grupy Volkswagena. Pod maską tego auta znajdziemy jednostki benzynowe i wysokoprężne o pojemności 1.0 i 1.5. Oferują one od 115 do 150 KM.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Doskonałe właściwości jezdne

   SEAT to marka o sportowym charakterze, co czuć już po pierwszych kilometrach za kierownicą Leona. Sztywne zawieszenie i precyzyjny układ kierowniczy dają frajdę z jazdy nawet w bazowych wersjach silnikowych. Sportowy charakter jest tutaj także podkreślony wizualnie w popularnej wersji FR. Wyróżniają ją agresywniej stylizowane zderzaki i czerwone przeszycia we wnętrzu. Nie zabrakło także usportowionych foteli o lepszym trzymaniu bocznym.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Przestronny i dobrze wyposażony

   Hiszpański kompakt ma także inne zalety. Leon cieszy dużą ilością miejsca we wnętrzu. Bagażnik, zarówno w wersji hatchback jak i kombi, jest pojemny i ustawny. Na wyposażenie nie można narzekać: światła Full LED, cyfrowe zegary, systemy bezpieczeństwa czy system multimedialny z pełną łącznością z telefonem są normą w tym modelu. Poza tym komfort użytkowania zwiększa kamera cofania, automatyczna klimatyzacja czy podgrzewane fotele.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Wyprzedaż oznacza atrakcyjne ceny

   SEAT kontynuuje wyprzedaż rocznika 2019.W przypadku Leona rabat sięga 10 000 zł. Poza tym u dealerów jest dużo egzemplarzy dostępnych od ręki. Większość samochodów posiada bogate wyposażenie oraz mocniejsze silniki, co stanowi kolejny atut.
   SPRAWDŹ CENĘ
autor

*** ***

autor: redakcja