Nadal trwa wyprzedaż rocznika 2019 w Hyundaiu! M.in. Tucson, Kona, Santa Fe z dużymi upustami

redakcja
01.02.2020 11:28
open-image
Hyundai w segmencie SUV-ów poczyna sobie bardzo dobrze. Klienci docenili koreańskie auta za wszechstronność, praktyczność i atrakcyjny design. W gamie modelowej każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Nadal trwa wyprzedaż rocznika 2019 w Hyundaiu, więc można liczyć na duże rabaty. Wybraliśmy kilka modeli na które warto zwrócić uwagę!
  • Hyundai SANTA FE

   Hyundai Santa Fe to przestronny, funkcjonalny i stylowy SUV rodzinny. Dzięki innowacyjnym systemom, takim jak asystent bezpiecznego wysiadania czy system monitorowania tylnej kanapy, gwarantuje spokojną podróż wszystkim pasażerom.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Hyundai KONA

   Hyundai KONA wyróżnia się jedyną w swoim rodzaju stylistyką. Awangardowy projekt, najnowocześniejsze technologie, do wyboru aż 4 rodzaje silników (spalinowy, diesel, hybrydowy lub elektryczny) – wszystko po to, abyś mógł dotrzeć do celu z uśmiechem na twarzy.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Hyundai TUCSON

   W nowym modelu Tucson pojawiły się stylistyczne zmiany wybranych elementów nadwozia, udoskonalono gamę jednostek napędowych oraz rozbudowano wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Teraz dostępny także z wersją wyposażenia N Line.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Hyundai i30 Wagon

   Nowatorskie podejście do projektu przyniosło znakomity efekt. Hyundai i30 Wagon na nowo definiuje swoją klasę. Precyzyjnie ukształtowana sylwetka nadwozia i dopracowane detale tworzą samochód o niezwykłej elegancji i wyrafinowaniu.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Hyundai IONIQ

   Hyundai IONIQ wykracza poza oczekiwania wobec zwykłego samochodu, ponieważ dodatkowo posiada wszystkie zalety elektrycznej jazdy - jest ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Hyundai i30 N

   Dopracowany na torze Nürburgring, z silnikiem o mocy do 275 KM i znakomitymi właściwościami jezdnymi. Nowy i30 N jest gotowy do wyzwań na każdej drodze! Każdego dnia będziesz czuć się jak kierowca wyścigowy.
   SPRAWDŹ CENĘ!
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.