Atletyczny design i nowoczesne technologie. Renault Koleos z ogromnym rabatem

redakcja
03.12.2019 14:40
autor
open-image
Renault Koleos niedawno przeszedł facelifting. Atletyczny SUV kusi luksusowym wnętrzem, nową generację silników z najnowszymi technologiami oczyszczania spalin i sporym rabatem. Dostępny jest na wyprzedaży rocznika 2019. Zobaczcie sami, dlaczego warto postawić na nowe Renault Koleos!
  • Atletyczny design

   Potężna sylwetka, muskularne nadkola, solidny przód – Nowe Renault Koleos od pierwszego spojrzenia przyciąga uwagę atletycznym wyglądem. Z imponującym prześwitem, przednią i tylną osłoną podwozia, które zachodzą wysoko na zderzak, jest prawdziwym SUV-em. Charakterystyczny układ świateł LED Pure Vision przyciąga spojrzenia i zapada głęboko w pamięć.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Zaproszenie do luksusu

   Już podczas wsiadania do Nowego Koleosa dostrzeżesz jego elegancki styl. Staranne wykończenie widać w najdrobniejszych szczegółach: chromowane matowe elementy ozdobne na kierownicy, dźwigni zmiany biegów i dyszach nawiewu, miękkie wykończenie deski rozdzielczej i paneli w drzwiach, komfortowe fotele. Wnętrze zapewnia pasażerom niepowtarzalną atmosferę.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Nowa wizja komfortu

   Nowe Renault Koleos zapewnia wszystkim pasażerom najwyższy komfort. Z przodu czekają na nich elektrycznie regulowane, podgrzewane i wentylowane fotele z manualną regulacją długości siedziska oraz funkcją masażu po stronie kierowcy. Pasażerowie na tylnych siedzeniach mają do dyspozycji bardzo dużo miejsca i regulowane oparcie kanapy, które jest idealnym rozwiązaniem podczas długiej jazdy. Przestronne wnętrze zaprasza do komfortowej podróży.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Kontroluj sytuację w każdym terenie

   Wyrazista stylistyka Nowego Koleosa skrywa silną osobowość prawdziwego SUV-a. Przeżywaj każdy dzień jak nową przygodę i zjedź z utartych szlaków dzięki technologii All Mode 4×4-i. W mgnieniu oka zmień napęd 4×2 na 4×4 i poznaj prawdziwe możliwości samochodu w pokonywaniu wertepów. Odpowiedni rozkład momentu obrotowego na przednie i tylne koła zapewnia idealną przyczepność w każdej sytuacji. Nowy Koleos pozwoli przekraczać kolejne granice.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Korzystaj z wysokich osiągów

   Nowy Koleos jest wyposażony w nową generację silników Blue dCi – o większej mocy, z najnowszymi technologiami oczyszczania spalin. Mamy do wyboru oszczędny i uniwersalny silnik Blue dCi 150 X-Tronic, który wyróżnia się ekonomiczną pracą, lub silnik Blue dCi 190 X-Tronic połączony z napędem All Mode 4×4-i, zapewniający doskonałe osiągi i przyjemność prowadzenia. To idealny towarzysz na długich trasach i podczas terenowych eskapad.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Koleos dostępny z atrakcyjnym rabatem

   To najlepszy moment na zakup nowego Renault Koleos. Na wyprzedaży rocznika 2019 można zyskać do 21 000 zł! Rabat sięga aż 18 000 zł, a dodatkowo można liczyć na komplet opon zimowych od 1 zł i przedłużoną gwarancję z przeglądami Easy Service już od 2 999 zł. Taka oferta może się nie powtórzyć.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.