Miejska Toyota w wyjątkowo atrakcyjnej cenie

Redakcja
13.11.2019 16:36
autor
open-image
Toyota Yaris to sprawdzony i ceniony model, który wyróżnia się sprawdzonymi rozwiązaniami i dobrym wyposażeniem. Do tego wszystkiego dołącza wyjątkowo atrakcyjna cena, zdecydowanie zachęcająca do zakupu tego modelu. Teraz Toyotę Yaris można kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie.
  • Niezawodny wybór

   Toyota Yaris to samochód, który jest wysoko ceniony w kwestii niezawodności oraz praktyczności. Japoński przedstawiciel segmentu B oferowany jest z trzema jednostkami napędowymi, oferującymi od 72 do 111 KM. Model ten jako jeden z nielicznych w swojej klasie, dostępny jest także w wersji hybrydowej. Jest to popularny wybór wśród kierowców, którzy cenią sobie bardzo niskie zużycie paliwa i wyższy komfort podróżowania dzięki bezstopniowej przekładni CVT.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Skrojony na miarę

   Dopasowanie Toyoty Yaris do własnych potrzeb jest bardzo proste. Już w podstawowej odmianie znajdziemy przydatne systemy bezpieczeństwa, takie jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia czy układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Kolejne wersje wyposażenia dodają bardziej wyszukane opcje, włącznie z takimi dodatkami jak dwukolorowe nadwozie. Dla tych, którzy oczekują czegoś o sportowym charakterze, dostępna jest wersja GR Sport.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Dopasuj do potrzeb

   Wyposażenie Toyoty Yaris można rozszerzyć o wiele elementów, dzięki którym podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Pakiety City, Style czy Smart uzupełniają wyposażenie tego auta o szereg przydatnych elementów. Wśród nich jest między innymi kamera cofania (dla pakietu City), system multimedialny z Apple CarPlay i Android Auto (dla pakietu Style) czy chociażby dostęp bezkluczykowy dla pakietu Smart.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Miejski samochód w najlepszej cenie

   Propozycja Toyoty na model Yaris jest wyjątkowo kusząca. Rabaty są bardzo atrakcyjne. Co więcej, Toyota oferuje szereg atrakcyjnych form finansowania, dzięki czemu zakup tego auta nie stanowi wyzwania.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.