Znaleźliśmy najtańszą wersję odświeżonego Mitsubishi ASX. Praktyczny SUV mocno poniżej 1000 złotych miesięcznie

redakcja
25.10.2019 14:39
open-image
Mitsubishi ASX to prawdziwy bestseller japońskiej marki. Co kilkanaście miesięcy przechodzi facelifting, dzięki czemu stale jest na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami i systemami bezpieczeństwa. Dobrze wyposażony SUV wcale nie musi być drogi, a Mitsubishi ASX jest tego najlepszym dowodem.
  • Wersja Inform zaskakuje wyposażeniem

   Na pokładzie najlepiej wycenionej wersji Inform znalazły się m.in. system wspomagania ruszania na wzniesieniu, LED-owe reflektory i światłą tylne, elektryczne wszystkie szyby, ogrzewanie drugiego rzędu siedzeń, manualna klimatyzacja, radio ze złączem Bluetooth i czterema głośnikami oraz wielofunkcyjna kierownica.
   Sprawdź cenę
  • Atrakcyjne pakiety

   Decydując się na zakup Mitsubishi ASX, kierowca może doposażyć swoje auto w jeden z dwóch atrakcyjnych pakietów. Pakiet City 1 zawiera tylne czujniki parkowania i autoalarm CAN z syreną analogową. Dzięki promocyjnej ofercie jest teraz o tysiąc złotych tańszy. Na taki sam rabat możemy liczyć w przypadku Pakietu City 2, w skład którego wchodzą przednie i tylne czujniki parkowania, moduł sterowania prędkości do przednich czujników parkowania oraz autoalarm CAN z syreną analogową.
   Sprawdź cenę
  • Nowy silnik

   Odświeżony japoński SUV ma pod maską nową jednostkę napędową. Poprzedni silnik 1.6 ustąpił miejsca mocniejszemu wariantowi. Do napędu ASX-a służy teraz dwulitrowa jednostka o mocy 150 KM. Napęd jest przekazywany na przednią oś za pośrednictwem manualnej przekładni o pięciu przełożeniach, lub bezstopniowej skrzyni CVT. Możemy również wybrać wariant z napędem na cztery koła 4WD.
   Sprawdź cenę
  • Ile kosztuje nowe Mitsubishi ASX?

   Panuje przekonanie, że nowe i dobrze wyposażone samochody muszą być drogie. Mitsubishi ASX w ciekawie wyposażonej wersji i finansowaniu Lease & Go kosztuje zaledwie 531 zł miesięcznie.
   Sprawdź cenę
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.