Wyjątkowa oferta na modele A6 Limousine, Q3, Q5, dostępne w atrakcyjnych ratach

redakcja
18.10.2019 15:35
open-image
Audi przygotowało wyjątkową ofertę. Wiele modeli niemieckiego producenta dostępnych jest w atrakcyjnych niskich ratach miesięcznych w nowoczesnym programie finansowania samochodów Audi dla przedsiębiorców oraz klientów prywatnych - Audi Perfect Lease. Wybraliśmy 3 modele, obok których ciężko jest przejść obojętnie.
  • Audi A6 Limousine
   Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego przedstawiamy Audi A6 Limousine, w którym każda chwila zyska na wartości. Samochód został wyposażony w inteligentne technologie Audi – liczne zaawansowane systemy asystujące, które wyznaczają nowy standard bezpieczeństwa i komfortu podróży w segmencie limuzyn biznesowych.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Audi Q3
   Większe i bardziej sportowe na zewnątrz, a we wnętrzu – bardziej przestronne i komfortowe. Nowa koncepcja obsługi dzięki cyfrowemu kokpitowi i dotykowemu ekranowi oraz liczne systemy wsparcia kierowcy zostały zaczerpnięte z wyższych segmentów. Takie jest nowe Audi Q3.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Audi Q5
   Nieważne, czy chodzi o komfort, styl, czy dynamikę: Audi Q5 nie pozostawia niczego przypadkowi i robi wrażenie od pierwszej chwili. Ekspresyjny wygląd, mocny napęd i innowacyjne technologie łączą się w samochodzie gotowym na największe wyzwania. Każdy dzień to niezwykłe emocje z Audi Q5.
   SPRAWDŹ CENĘ
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.