Jaguar F-Pace - brytyjski SUV ma więcej zalet niż myślisz

redakcja
16.10.2019 12:35
autor
open-image
Wielka Brytania do perfekcji opanowała produkcję luksusowych i zarazem sportowych SUV-ów. W gamie Jaguara znajdziemy model F-Pace, który łączy przestronność i praktyczność SUV-a, z iście sportowymi wrażeniami z jazdy. Sprawdźcie sami!
  • Szeroka gama silnikowa

   Jaguar to dopracowane auto o sportowych właściwościach jezdnych. To też jeden z ostatnich bastionów silników V8. Nie inaczej sytuacja przedstawia się w modelu F-Pace. Paleta jednostek napędowych składa się z 4, 6 i 8-cylindrowych propozycji.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Oszczędne i potężne diesle

   Podstawową siłą napędową w Jaguarze jest dwulitrowy diesel w trzech wariantach mocy: 163, 180 i 240 KM. Dla bardziej wymagających klientów przygotowano wariant 6-cylindrowy. 3.0 V6 generuje 300 koni mechanicznych i aż 700 Nm. Takie parametry pozwalają rozpędzić luksusowego SUV-a w 6,2 sekundy do setki i zapędzić wskazówkę prędkościomierza do 241 km/h.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Potężne V8

   W gamie są 3 silniki benzynowe. 2.0 I4P to dwulitrowa propozycja o mocy 250 lub 300 KM. Najciekawiej przedstawia się flagowy pięciolitrowy motor V8. Generuje aż 550 koni mechanicznych. Sprint do setki trwa 4,3 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 283 km/h. Każdy wariant benzynowy ma automatyczną skrzynię biegów i napęd 4x4 w standardzie.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • W brytyjskim tonie

   Rozstaw osi Jaguara wynosi 287,5 centymetra, co przekłada się na mnóstwo przestrzeni w kabinie. Spory jest też bagażnik, którego pojemność wynosi 650 litrów. W kabinie znajdziemy skórzane wykończenia, drewno, szczotkowane aluminium i elementy z włókna węglowego. Zestaw uzupełniają nowoczesne multimedia oparte na ciekłokrystalicznych wyświetlaczach z dotykową obsługą i łącznością z internetem.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Limitowana oferta

   F-Pace to atrakcyjnie opakowana, skomplikowana maszyneria z nowoczesnymi multimediami i materiałami wykończeniowymi z najwyższej półki. Ponadto, Jaguar przygotował limitowaną ofertę - wyposażenie o wartości 42 tys. zł otrzymujemy w standardzie.
   SPRAWDŹ CENĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.