Wielki Opel Grandland X dostępny z dużym rabatem. Wybraliśmy najlepsze oferty

redakcja
08.10.2019 15:02
autor
open-image
Największy w gamie SUV Opla idealnie wpisuje się w aktualne trendy rynkowe. Wygląda nowocześnie, oferuje dynamiczne jednostki napędowe i funkcjonalną kabinę wykończoną materiałami z wysokiej półki. Uniwersalny model jest teraz dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Wybraliśmy najlepsze oferty.
  • GRANDRABAT

   Opel Grandland X z rabatem
   Elegancki SUV, który z powodzeniem może być wizytówką każdej firmy. Muskularne nadwozie fantastycznie prezentuje się z każdej strony, a nowoczesne technologie zapewniają bezpieczeństwo i komfort.
   Sprawdź cenę
  • KREDYT

   Grandland X z korzystną ratą
   Możliwy dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!
   Sprawdź cenę
  • LEASING

   Grandland X dla przedsiębiorców
   Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z firmowych programów finansowania. Oferta jest elastyczna.
   Sprawdź cenę
  • EDYCJA JUBILEUSZOWA „120 LAT”

   Opel Grandland X z GRANDrabatem
   Przestronny SUV o dynamicznej naturze przyciąga wzrok pięknymi liniami muskularnego nadwozia i zachwyca gamą najnowocześniejszych technologii. Poznaj już dziś Grandlanda X z pakietem jubileuszowym „120 lat”.

   Rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.
   Sprawdź cenę
  • OPEL FLEXCARE

   4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare
   Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowego Grandlanda X.

   Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel.
   Sprawdź cenę
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.