Nadjeżdża w 100% elektryczny Volkswagen ID.3. Już wiemy, jak wygląda

redakcja
24.09.2019 16:32
autor
open-image
ID.3 jak żaden inny model odzwierciedla zmiany, jakim podlega marka Volkswagen. Ten przełomowy samochód jest pierwszym modelem z wyłącznie elektrycznym napędem i skonstruowanym na nowej płycie podłogowej MEB. Premierowo w pełnej krasie Volkswagen ID.3 został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Już teraz można go zarezerwować. Zobaczcie, dlaczego warto!
  • ID.3 1ST

   Już na pierwszy rzut oka ekskluzywne detale ID.3 1ST pokazują wszystkim, co jest najważniejsze: od znaczka 1ST i efektownego projektu tylnego słupka po klips na kierownicę 1ST i pedały Start-Stop, aż po specjalne powitanie na ekranie Twojego kokpitu. Przez pierwszy rok można go bezpłatnie ładować w całej Europie jako klient usługi ładowania We Charge.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Wysoka wydajność. Szybkie ładowanie

   Jadąc rano do pracy, wysadzając dzieci do szkoły i wracając do domu - powinieneś być w stanie zająć się tym na jednym ładowaniu. Każdy z trzech rozmiarów baterii ID.3 poradzi sobie z tym bez problemu. Możesz wybrać pomiędzy 45 kWh, 58 kWh lub 77 kWh. I to nie wszystko: w średniej baterii możesz naładować w przybliżeniu zasięg do 290 km w 30 minut, w trybie szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW. Największą baterię (77 kWh) możesz w pełni naładować do nawet 550 km.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Nowe pojęcie prędkości

   Nie jesteś fanem sygnalizacji świetlnej? Siedząc w ID.3 każde światła będą ekscytujące, gdy śmigniesz spod nich przed wszystkimi oraz niezwykle komfortowe - zero zmiany biegów, zero szarpania. W zamian za to, dynamiczne przyspieszenie, generowane przez pełną moc silnika od samego początku. Modele seryjne są dostępne w 3 wersjach: od akumulatora 45 kWH do 77 kWH.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Szybkie ładowanie

   Zaleta pojazdów elektrycznych: możesz ładować swój pojazd niemal wszędzie - w domu za pomocą domowego zasilania lub opcjonalnego Charging Wall Boxa, miejsc parkingowych ze stacjami ładowania, wielu partnerów Volkswagena i innych salonów samochodowych oraz mnóstwa stacji paliw – opcji ładowania jest więcej. To sprawia, że ładowanie jest zupełnie inne.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.