Hit Volkswagena dostępny z dużym rabatem. Ta oferta się nie powtórzy

redakcja
14.08.2019 17:11
autor
open-image
Nowe wcielenie Volkswagena Golfa zbliża się wielkimi krokami. Jest więc to doskonały moment na zakup aktualnej jeszcze generacji, która kusi teraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Prześwietlamy ofertę najpopularniejszego hatchbacka na świecie.
  • Sprawdzony zawodnik

   Siódma generacja Volkswagena Golfa obecna jest na rynku od 2012 roku. Choć od premiery minęło już 7 lat, kompaktowy samochód z Wolfsburga wcale nie pokrył się zmarszczkami. Dzięki regularnym poprawkom ze strony producenta, Golf wciąż pozostaje konkurencyjnym i atrakcyjnym samochodem, przyciągającym do salonów tysiące klientów. W roku 2018 to właśnie Golf był jednym z najchętniej wybieranych samochodów kompaktowych - sprzedano ponad 14 000 egzemplarzy, z czego większość stanowiły droższe i lepiej wyposażone odmiany.
   SPRAWDŹ NOWY CENNIK
  • Komfortowy, a może sportowy?

   Volkswagen Golf pod atrakcyjnym nadwoziem kryje tak naprawdę trzy skrajnie różne wcielenia. Osoby oczekujące komfortowego auta z pewnością docenią oszczędne i dynamiczne silniki 1.0 TSI i 1.5 TSI, które oferują do 150 KM mocy. Ci, którzy mają w sobie sportową żyłkę i cenią kultowe klimaty, mogą zdecydować się na sprawdzonego Golfa GTI, niezmiennie uznawanego za jednego z najlepszych przedstawicieli swojego segmentu na rynku. Na szczycie oferty stoi 300-konna wersja R, która poza mocnym silnikiem oferuje także bardzo przydatny napęd na cztery koła. Kolejnym atutem topowej odmiany jest fakt, że występuje ona nie tylko w nadwoziu hatchback, ale także w formie praktycznego kombi.
   SPRAWDŹ NOWY CENNIK
  • Portfel nie opustoszeje

   Volkswagen Golf zdaje się być rozsądnym wyborem w swoim segmencie - sprawdzone technologie zostały tutaj dopracowane do granic możliwości, a ich mnogość bije nawet nowszych konkurentów. Co więcej, Golf jest teraz także atrakcyjnie wyceniony. Rocznik 2019 dostępny jest z rabatem 11 000 złotych i ubezpieczeniem opon w cenie samochodu! Dodatkowo, wybierając promocyjne przeglądy serwisowe można oszczędzić nawet do 3010 złotych.
   SPRAWDŹ NOWY CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.