Volkswagen wprowadza miejski samochód elektryczny. Poznaj nowego ID.3

bm
18.06.2019 15:49
open-image
Volkswagen właśnie wprowadza na rynek pierwszy samochód z zaprojektowanej od podstaw rodziny elektrycznych pojazdów. Produkcja ID.3 rozpocznie się po wakacjach, ale już teraz warto wiedzieć, jak wygląda eksploatacja auta przyjaznego środowisku. Koszty mogą być bardzo niskie.
  • Volkswagen ID.3 1st
   Dotychczas mieliśmy do wyboru elektryczną wersję Golfa z zasięgiem na poziomie 230 kilometrów i model e-UP! W najbliższych miesiącach na rynku pojawi się ID.3 w odmianie 1st Edition. W pierwszej połowie maja firma uruchomiła system rezerwacji i nastąpiło oblężenie.

   Ile kilometrów można nim przejechać na jednym ładowaniu?
   SPRAWDŹ ZASIĘG VOLKSWAGENA ID.3 1st
  • Volkswagen ID.3 1st
   By zachęcić klientów do kupna ID.3 1st, Volkswagen zapewnia bezpłatne zasilane auta energią elektryczną do poziomu maksymalnie 2.000 kWh na wszystkich publicznych stacjach ładowania umożliwiających korzystanie z aplikacji Volkswagena WeCharge, a także działających w europejskiej sieci IONITY.

   Ile kilometrów można nim przejechać na jednym ładowaniu?
   SPRAWDŹ ZASIĘG VOLKSWAGENA ID.3 1st
  • Volkswagen ID.3 1st
   Co ważne, autem elektrycznym można obecnie jeździć całkowicie za darmo. Wiele marketów oferuje dla swoich klientów szybkie ładowarki na własnych parkingach. Wystarczy się podłączyć i pójść na zakupy. Po 40 minutach akumulatory powinny mieć około 80 procent naładowania.
   SPRAWDŹ ZASIĘG VOLKSWAGENA ID.3 1st
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.