Atrakcyjne warunki finansowania. Przyglądamy się ofercie Renault Scenic E-Tech 100% electric

Samochody, które nagradzane są tytułem Car of The Year zawsze wzbudzają duże zainteresowanie klientów. Nie inaczej jest w przypadku w 100% elektrycznego Renault Scenic E-Tech. Imponujący zasięg, kompaktowe wymiary zestawione z przestronnym komfortowym wnętrzem i szeroka gama systemów wspomagających czynią go świetną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wszechstronnego auta rodzinnego - do codziennego przemieszczania się i wyjazdów w dłuższe trasy. Francuska marka idzie z duchem czasu w zakresie szerszym niż technologia, innowacje i design. Również propozycje finansowania elastycznie odpowiadają na potrzeby klientów. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Uniwersalny, nowoczesny, innowacyjny. Prawdziwa jazda bez ograniczeń

Elektryczny Scenic wyróżnia się na rynku bardzo dobrymi parametrami w zakresie zasięgu. W wersji long range umożliwia przejechanie aż do 625 km. Dzięki temu mimo w 100% elektrycznego silnika jest bardzo dobrym długodystansowcem. Kiedy startujemy z naładowaną baterią, autostradą przejedziemy bez ładowania nawet 370 km. Jednocześnie kompaktowe wymiary auta pozwalają na przyjemne manewrowanie po ulicach miasta i bezproblemowe parkowanie. To właśnie wielozadaniowość i elastyczność są jednymi z głównych czynników, dzięki którym E-Tech cieszy się dobrymi opiniami.

Kiedy dodamy do tego przestronne wnętrze, dużą przestrzeń w bagażniku, system funkcjonalnych schowków i podłokietników, pożądaną dynamikę i reaktywność jazdy oraz innowacyjny szklany dach z regulacją przejrzystości i intuicyjny w obsłudze system multimedialny openR link, otrzymujemy auto bliskie ideałowi. Scenic E-Tech zaskakuje również przemyślanymi aspektami ekologicznymi. Zaprojektowane w zrównoważony sposób auto wyprodukowane jest z istotnym udziałem materiałów pochodzących z recyklingu i aż w 89% nadaje się do ponownego przetworzenia.

RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC (HCB)RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC (HCB) Fot. Materiały promocyjne/QUAD Productions

Jak sfinansować zakup Scenica E-Tech? Możliwości jest wiele

Czasy, w których, aby cieszyć się nowym autem, trzeba było dysponować pokaźną gotówką, bezpowrotnie minęły. Zróżnicowane elastyczne formy finansowania zakupu aut elektrycznych korespondują z filozofią marki, która stawia na otwartość na ludzi i rozwój mobilności przyszłości. Scenic E-Tech dostępny jest już od 1399 zł miesięcznie (RRSO = 12,78%) w wersji comfort range oraz 1643 zł miesięcznie (RRSO = 12,84%) w wersji long range w kredycie EASY BOX dostępnym dla klientów indywidualnych.

Stała stopa oprocentowania kredytu gwarantuje, że wysokość raty nie ulegnie zmianie przez cały czas trwania umowy. O okresie kredytowania decyduje klient, który na koniec umowy ma wybór, czy woli zachować auto, czy wymienić je na nowe. Co zauważalne, oferta skonstruowana jest w prosty zrozumiały sposób. Kalkulator dostępny na stronie producenta pozwala na zapoznanie się ze szczegółami rozwiązania i przeanalizowanie wszystkich kosztów.

Mobilność dla przedsiębiorców. Nowy E-Tech na wyciągniecie ręki

W swojej ofercie usług finansowych Renault zatroszczyło się również o potrzeby firm. Scenic E-Tech znany jest jako auto rodzinne, bardzo dobrze sprawdza się też jednak w roli kompana w biznesie. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą dużego zasięgu i świetnej ekonomiki podróżowania. Oferta Renault Business Plan zawiera abonamenty miesięczne w wysokości od 1438 zł (comfort range) i 1635 zł (long range) w pakiecie LIGHT i odpowiednio 1535 zł oraz 1737 zł w pakiecie FULL.

W obu przypadkach podstawowymi założeniami finansowania jest pełna przewidywalność kosztów przez cały okres trwania umowy oraz brak konieczności wnoszenia opłaty wstępnej. Słowo klucz, które trafnie podsumowuje oferowane formy finansowania to: dostępność. Zarówno pakiet LIGHT, jak i FULL, zawierają przeglądy okresowe, ochronę pogwarancyjną i assistance. Ten drugi obejmuje dodatkowo wymianę zużytych części eksploatacyjnych.

RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC (HCB)RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC (HCB) Fot. Materiały promocyjne/QUAD Productions

Nie tylko elastyczne finansowanie. Skorzystaj z dodatkowych bonusów

Osoby, które zdecydują się na zakup elektrycznego Scenica E-Tech mogą skorzystać z państwowych dotacji w ramach realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej programu „Mój Elektryk". Dofinansowanie ma formę refundacji (dotyczy zakupu, który został uprzednio zrealizowany) i dostępne jest nie tylko dla osób indywidualnych, ale również dla firm i instytucji.

W przypadku zakupu osobowego auta z napędem elektrycznym przez osobę prywatną wysokość wsparcia wynosi do 27.000 zł. To refundacja  możliwa do osiągnięcia w przypadku deklarowanego przebiegu na poziomie minimum 15.000 km w skali roku. Dzięki ułatwionemu trybowi aplikowania oraz uproszczonemu schematowi weryfikacji finansowej, oraz  ustanawiania zabezpieczeń cała procedura jest przyjazna i bardzo przystępna. Warto pamiętać, że program „Mój Elektryk" przewiduje dofinansowania również w przypadku korzystania z leasingu.

Renault Scenic E-Tech

100% electric

już od 1438 zł netto/mies.

oferta dla firm w finansowaniu Renault

MATERIAŁ PROMOCYJNY MARKI RENAULT

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.