STARCIE TYTANÓW. Drapieżne CUPRY wyruszają na podbój miasta

Która sprawdzi się lepiej? Leon czy Formentor? Dwójka prowadzących stara się udowodnić, który model lepiej spisuje się w mieście. W tle nowoczesna Warszawa i setki koni mechanicznych.
Zobacz wideo

Nasi prowadzący wybrali modele CUPRY, w których mieli stawić czoła miejskiej przeprawie. Wycieczka przez nowoczesną część Warszawy w towarzystwie wysokich wieżowców miała za zadanie udowodnić, które auto spisze się lepiej. Iwona postawiła na Leona w wersji Sportstourer, a Filip na wyjątkowego Formentora w wersji VZ5. Choć oba samochody mają ze sobą wiele wspólnego, to tak naprawdę są zupełnie inne. Wiemy także, że od obu ciężko oderwać wzrok, bo ich stylistyka naprawdę wyróżnia je na ulicy. Kształty, lakiery, detale i niuanse – to wszystko sprawia, że każda CUPRA ma w sobie to coś. Ten motoryzacyjny i artystyczny pierwiastek, który jest bardzo cenny. 

CUPRA Leon Sportstourer wydaje się bardziej klasyczną opcją pod względem nadwozia. Wiele wskazuje na to, że świetnie poradzi sobie w miejskich warunkach. Pod nogą do dyspozycji 310 KM, które sprawiają, że żaden manewr wyprzedzania czy włączania się do ruchu nie stanowi problemu.

CUPRA Formentor VZ5 to wyjątkowa wersja, której atutem jest serce, czyli układ napędowy z 5-cylindrową jednostką generującą aż 390 KM. Ten samochód ma także kilka cech, które w mieście okazują się bardzo przydatne.

Różnice i podobieństwa. Parametry i przewagi. Cena i zużycie paliwa. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wypadł miejski pojedynek, odpalajcie materiał wideo.

MATERIAŁ PROMOCYJNY MARKI CUPRA