Toyota Yaris: niezawodna i bezkonkurencyjna w swojej klasie. Dostępna od ręki i w wyjątkowo niskiej cenie

Toyota Yaris to prawdziwa miejska ikona. Model wszedł na rynek w 1999 roku, dokonując prawdziwego przewrotu w koncepcji niewielkich samochodów miejskich. To jeden z kluczowych europejskich modeli Toyoty, który odniósł ogromny sukces i stał się rynkowym bestsellerem. Od kilkunastu lat utrzymuje się konsekwentnie w topie swojego segmentu. Za co go lubimy? Przede wszystkim za atrakcyjny design, bogate wyposażenie, trwałość i niskie zużycie paliwa. Jeśli ktoś szuka zwinnego i bezawaryjnego auta do jazdy w mieście, które dodatkowo pochwalić się może bogatym wyposażeniem, powinien dokładnie przyjrzeć się Yarisowi.

Szeroki wybór jednostek napędowych, również dostępnych od ręki

Toyota Yaris dostępna jest w kilku wersjach napędu. To między innymi niezawodny silnik benzynowy 1.0 VVT-i o mocy 72 KM z pięciostopniową manualną skrzynią biegów. Ta wersja popularnego Yarisa dostępna jest od ręki bez zbędnego czekania. Aktualnie producent objął ją specjalną ofertą cenową, w ramach której auto z wersją wyposażenia Active można kupić już za 72900 zł, a w wersji Comfort za 73200 zł. Inne dostępne opcje to benzynowa jednostka napędowa 1.5. o mocy 125 KM z sześciostopniową skrzynią manualną lub automatyczną skrzynią Multi drive S oraz oczywiście hybryda 1.5 Hybrid Dynamic Force o mocy 116 KM z bezstopniową wygodną przekładnią e-CVT w standardzie.

Toyota materiał promocyjnyToyota materiał promocyjny 

Przyjazne finansowanie na przystępnych zasadach

Natychmiastowa dostępność Yarisa z silnikiem benzynowym 1.0 to nie jedyny atut aktualnej oferty Toyoty. Auto dostępne jest z atrakcyjnym Leasingiem KINTO ONE zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Jakie są jego główne korzyści dla użytkownika? To przede wszystkim niska rata, niska wpłata wstępna, regularna wymiana auta nawet co dwa lata i elastyczne możliwości zakończenia umowy. Raty miesięczne netto zaczynają się już od 699 zł, a raty brutto dla osób prywatnych wynoszą od 860 zł miesięcznie. Jedną z zalet oferty programu KINTO ONE jest fakt, że spłata w ramach raty miesięcznej obejmuje wyłącznie utratę wartości auta, a o wysokości wpłaty wstępnej i okresie trwania umowy decyduje klient. Yarisa 1.0 można też nabyć z korzystnym kredytem przygotowanym przez Toyota Bank.

Toyota materiał promocyjnyToyota materiał promocyjny 

Wyjątkowa stylistyka i nowoczesny design

Sylwetka Toyoty Yaris jest muskularna i dynamiczna. Choć można uznać Yarisa za auto bardzo uniwersalne, trudno już byłoby określić go mianem zachowawczego i nierzucającego się w oczy. Design Yarisa obecnej generacji ewoluował w stronę stylowej elegancji z wyraźnym nowoczesnym sznytem. Linia boczna jest urozmaicona i bogata w dekoracyjne przetłoczenia. Z przodu wyróżnia się nowoczesny duży grill, ciekawie zarysowany zderzak i ukośne drapieżne reflektory. Bardzo interesująco przedstawia się gama dostępnych kolorów lakieru, w której wyróżnia się w szczególności energetyczny Imperial Red i głęboki czysty Dark Blue.

Toyota materiał promocyjnyToyota materiał promocyjny 

Wygodne wnętrze bogate w inspirujące technologie

Wnętrze Yarisa znacznie wyprzedza wymogi, które stawiamy zazwyczaj temu segmentowi aut miejskich. Pozytywnie zaskakuje jakością zastosowanych materiałów, starannością wykonania detali i zastosowanymi rozwiązaniami. Wyposażono je w  nastrojowe oświetlenie, kompaktową świetne dopasowującą się do rąk kierownicę i dobrze wyprofilowane fotele. System multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali zapewnia prostą intuicyjną obsługę funkcji rozrywkowych i informacyjnych. Jest kompatybilny z interfejsami Android Auto i Apple CarPlay. W każdej wersji do standardowego wyposażenia należy osiem poduszek powietrznych oraz systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Toyota T-Mate w tym układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS).

Toyota materiał promocyjnyToyota materiał promocyjny 

Materiał promocyjny marki Toyota.

Copyright © Agora SA