Citroën C3 ELLE - w wyjątkowym stylu

Modne dodatki, wyjątkowe akcenty stylistyczne i bogate wyposażenie seryjne - Citroën C3 ELLE to najbardziej miejski z miejskich Citroënów C3.

C3 ELLE modna, miejska wersja popularnego Citroëna – skierowana do tych, którzy poszukują samochodu stylowego i z charakterem. Samochód jest efektem współpracy z magazynem ELLE. W oparciu o nią powstał nietuzinkowy projekt miejskiego modelu. Nowa wersja specjalna podkreśla kobiecy pierwiastek obecny w bestsellerze marki.
C3 ELLE jest elegancki i osadzony w klimacie dużego miasta - kierowany jest do nowoczesnych, aktywnych kobiet.

 

Stylistyka

Citroën C3 ELLE pozostaje - jak każde inne C3 - wszechstronnym miejskim samochodem, ale specjalne dodatki nadają mu wyjątkowego, indywidualnego charakteru. Wprowadzając tą wersję na rynek, Citroen wzmacnia wizerunek Citroëna C3 jako auta na wskroś miejskiego. Pakiet Kolor "ELLE" otwiera jeszcze większe możliwości personalizacji, dzięki czemu ta wersja specjalna zyskuje niepowtarzalny charakter.

Citroen C3 ELLECitroen C3 ELLE fot. Citroen

Citroën C3 ELLE wyróżnia się dachem polakierowanym w kolorze Sable, dostępnym wyłącznie w tej wersji. Tym samym lakierem pokryte są obudowy lusterek bocznych. Klienci mogą w tym przypadku wybierać spośród trzech lakierów nadwozia - Blanc Banquise, Noir Perla Nera i Gris Platinium. Alternatywna propozycja to dach w kolorze Noir Onyx połączony z nadwoziem w kolorze Gris Artense, Sable lub Almond Green.
Obudowy reflektorów przeciwmgłowych oraz panele airbump zdobi akcent w kolorze Cherry Pink. Naklejka z charakterystyczną dla magazynu ELLE grafiką pojawia się na dachu oraz na słupkach tylnych.

Citroen C3 ELLECitroen C3 ELLE fot. Citroen

Wnętrze

Wnętrze Citroëna C3 ELLE ma wyjątkowy klimat. Umiejętnie dobrane kolory i materiały wykończeniowe doskonale współgrają ze stylem nadwozia. Projektanci inspirowali się architekturą wnętrz i światem podróży. Siedzenia obite są szarą tkaniną, ozdobioną przeszyciami w kolorze Cherry Pink. Szara, horyzontalna deska rozdzielcza potęguje wrażenie przestronności i komfortu, jest też udekorowana obwódką w tym samym, różowym kolorze. Dywaniki z przeszyciem w kolorze Cherry Pink i emblematem ELLE podkreślają elegancki klimat wnętrza.

Citroen C3 ELLECitroen C3 ELLE fot. Citroen

Inteligentna technologia

Samochód można wyposażyć w wiele rozwiązań technologicznych, które ułatwiają życie kierowcy i poprawiają poziom bezpieczeństwa. Codzienna eksploatacja staje się dzięki nim znacznie przyjemniejsza i bardziej komfortowa.

Citroën C3 ELLE jest standardowo wyposażony w zestaw głośnomówiący Bluetooth, gniazdo USB, system audio MP3 4HP, reflektory przeciwmgłowe oraz elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu. Bez dopłaty oferowane są również asystent ruszania na wzniesieniu, tempomat z ogranicznikiem prędkości, alarm niezamierzonego przekroczenia linii oraz system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości.

Citroen C3 ELLECitroen C3 ELLE fot. Citroen

C3 ELLE ma jeszcze jeden wyjątkowy dodatek - jak inne Citroëny C3 wyposażony jest w szerokokątną kamerę HD online ConnectedCAM. Dzięki niej można zatrzymać ważne chwile w kadrze i udostępniać je w mediach społecznościowych.

Citroën C3 ELLE w skrócie

  • Dostępne w standardzie dwubarwne nadwozie w kolorze Blanc Banquise z dachem w kolorze Sable (piaskowym); Unikatowe, barwne akcenty w kolorze Cherry Pink, które podkreślają obramowania świateł przeciwmgłowych, obramowania airbumpów oraz ozdobne naklejki na tylnych słupkach.
  • Logo magazynu ELLE na przednich drzwiach oraz centralnie umieszczona ozdobny sticker na dachu dla większej personalizacji nadwozia.
  • Spójny z nadwoziem wystrój wnętrza z ozdobnymi akcentami w kolorze Cherry Pink: przeszycia szarej tapicerki oraz obramowania ozdobnej listwy na desce rozdzielczej.
  • Bogate wyposażenie, na które składają się m.in.: halogeny, 4 szyby elektryczne sterowane impulsowo, czujniki parkowania z tyłu, elektrycznie składane i podgrzewane lusterka, klimatyzacja automatyczna i 7-calowy ekran dotykowy, kierownica obszyta skórą, dekory shiny black i satin chrome, specjalne dywaniki z logo ELLE.
  • Gama wydajnych i efektywnych energetycznie silników benzynowych PureTech: 1.2 PureTech 82, 1.2 PureTech 110, 1.2 BVA PureTech 110.

Więcej o modelu dowiesz się tu: Citroën C3 ELLE.

Więcej o: