Mitsubishi Eclipse Cross z nowymi cenami

Nazwa tego modelu brzmi znajomo - nawiązuje do popularnego, sportowego coupe z lat 90. Jednak nowa inkarnacja Mitsubishi Eclipse Cross to przedstawiciel popularnego segmentu SUV. Japoński producent mocno stawia na ten model - w ciągu kilku lat ma być filarem sprzedażowym marki.

Pod maskę Eclipse Cross trafił silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra, oferujący maksymalną moc 163 KM. Jednostka działa w połączeniu z bezstopniową skrzynią CVT. W ofercie znajdziemy też wariant z 6-biegową skrzynią ręczną. Auto jest dostępne z napędem na przednią oś lub układem 4x4.

Nie brakowało opinii, że cennik Mitsubishi Eclipse Cross otwiera dość wysoka kwota, choć niewielu zdawało sobie sprawę z bardzo bogatego wyposażenia seryjnego. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, Mitsubishi obniżyło cenę o 10 tys. zł, nie zmieniając wyjściowego wyposażenia. Nowy cennik znajdziesz poniżej:

NOWY CENNIK MITSUBISHI ECLIPSE CROSS - Materiał promocyjny Partnera

W ramach promocyjnej oferty klienci otrzymują rabat gotówkowy w wysokości do 4 tys. zł. To nie koniec, ponieważ konfigurując model nie trzeba będzie dopłacać 2800 zł za lakier metalizowany a polski importer dorzuca do tego jeszcze komplet opon zimowych oraz promocyjny pakiet ubezpieczenia 3,8 proc.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.