Hyundai sypnął rabatami. Bogate wersje w cenie najtańszych. Ile można zaoszczędzić?

Hyundai podgrzewa emocje przed zbliżającymi się mundialem w Rosji. Z okazji najważniejszego święta piłki przygotował rabaty na cztery modele. Jeden z nich można wygrać w loterii.

Hyundai Tucson był najczęściej kupowanym SUV-em w ubiegłym roku w Polsce. W tym roku radzi sobie równie dobrze. Do Polaków przemawia dobrze skalkulowana oferta Hyundaia, która teraz jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Dzięki wprowadzeniu na rynek limitowanych wersji GO!, Tucsona można kupić z upustem do 7 tys. zł, bogatym wyposażeniem tańszym o 4 tys. zł względem standardowej oferty i dostać 2 tys. zł premii za odkup. Łącznie to 13 tys. zł.

Hyundai GO!Hyundai GO! Fot. Hyundai

Wersje GO! (oprócz Tucsona dostępne są też dla modeli i10, i20 i i30) to elementy wyposażenia dodawane w korzystnej cenie, oferowane do tej pory w wyższych specyfikacjach. Dodatkowo, samochody w tej odmianie wyróżniają specjalne elementy stylistyczne. W zależności od modelu mogą to być czarne, błyszczące lusterka, czarna podsufitka czy tapicerka z niebieskimi dodatkami. Wszystkie auta w wersji GO! oferowane są w stworzonym specjalnie dla tych wersji, metalizowanym lakierze Champion Blue.

Hyundai i30 GO!, bilety na mundial i piłki do wygrania

Hyundai, jako oficjalny partner FIFA, z okazji zbliżającego się mundialu w Rosji przygotował Mistrzowską Loterię Hyundai 2018, w której do wygrania są:

  • Hyundai i30 w wersji GO!
  • 100 biletów na mundial w Rosji
  • 600 replik oficjalnej piłki meczowej Adidas Telstar 18

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w loterii? Szczegóły w ramce poniżej. Życzymy powodzenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.