Jakie opony wybrać na lato? Przegląd popularnych modeli wartych polecenia

Jeżeli jeszcze nie wybraliście letnich opon, to teraz jest ku temu świetna okazja. W sklepach internetowych można trafić na naprawdę świetne okazje i obniżki cen, dzięki czemu nawet modele bardzo wysokiej klasy można kupić w dobrej cenie. Jakie opony wybrać na lato?

Opony Dębica

Dębica to jeden z najpopularniejszych producentów opon. Nic dziwnego - w niskiej cenie otrzymujemy produkt dobrej jakości. Specyficzna budowa bieżnika oraz nowoczesna mieszanka gumowa na bazie krzemionki w modelach, które dla was wybraliśmy sprawia, że hamowanie na mokrej powierzchni jest o wiele łatwiejsze i bezpieczniejsze. 

Opony Dunlop

Wybraliśmy dla także asymetryczne opony od Dunlop. To dobry wybór dla osób, które jeżdżą intensywnie, ponieważ specjalna budowa bieżnika zapewnia lepsze trakcje, zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów. Tego typu opony również generują mniejszy hałas oraz nie zwiększają użycia paliwa. 

Opony Uniroyal

Wybrane przez nas opony Uniroyal wyróżnia to, że nadają się doskonale do różnych typów pojazdów. Opony przeznaczone są do samochodów małej i średniej wielkości oraz pojazdów typu SUV, ale nadają się także do szybkich samochodów sportowych, w tym modeli luksusowych

Opony Fulda

Wybrane przez nas opony powinny sprostać potrzebom bardziej wymagających kierowców. Nowoczesna mieszanka krzemionki, która stanowi podstawę opon zapewnia krótką drogę hamowania, mniejsze zużycie paliwa, lepsze osiągi oraz długie przebiegi. To dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie dynamiczną jazdę. 

Opony Barum

Opony Barum to popularna opcja, a ich największym plusem jest bardzo przystępna cena. Dobra jakość wykonania zapewnia bezpieczeństwo podczas manewrów i krótką drogę hamowania. 

Samochód, który wciśnie się w najwęższe miejsce parkingowe. W każdym kole ma osobny silnik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.