Najciekawsze radia samochodowe - funkcjonalne i nowoczesne modele

Chcesz kupić sobie naprawdę fajne radio samochodowe posiadające ciekawe funkcje? Zobacz kilka modeli, które wybraliśmy!

Czym byłaby jazda samochodem bez pobudzającej muzyki w tle? Niektórzy uwielbiają jeździć w towarzystwie swoich ulubionych hitów. Wtedy bez problemu można pokonać setki kilometrów. Aby jednak cieszyć się zarówno jazdą, jak i muzyką warto zainwestować w dobry sprzęt. Oto kilka modeli, w które warto zainwestować: 

Nowoczesne radia samochodowe - przegląd 

Nowoczesne radia samochodoweNowoczesne radia samochodowe / fot. Pixabay, materiały partnerów

Już dawno mięły czasy, kiedy radio samochodowe służyło tylko do odbioru poszczególnych fal albo do odsłuchiwania płyt CD. Obecnie nowoczesne radia pozwalają nam na słuchanie utworów z telefonu, z pendrive'a albo z iPoda. To świetna inwestycja, która sprawi, że jazda stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przykładowo do wyboru mamy radio marki Kenwood, które daje nam wiele możliwości. Posiada wbudowany bluetooth kompatybilny z większością smartphonów, co umożliwia prosty streaming dźwięków. Duży ekran o świetnej rozdzielczości pozwala nam także na obsługę plików wideo oraz podłączenie kamery samochodowej. Oprócz tego radio posiada też szereg zabezpieczeń jak np. kod PIN. Innym godnym uwagi modelem jest radio Sony, które oprócz wyżej wymienionych funkcji oferuje nam także automatyczne odczytywanie wiadomości SMS oraz sterowanie radiem za pomocą telefonu. Ponadto trzeba też przyznać, że radio to charakteryzuje się naprawdę dobrą jakością dźwięku, który jest automatycznie ulepszany. A jeśli wolisz coś tańszego, ale równie dobrego, to zdecyduj się na standardowo wyglądające radio marki Pioneer, które również umożliwia podłączenie telefonu, pendrive'a albo iPoda. Niestety nie posiada ono funkcji bluetooth. 

Jeszcze więcej interesujących radioodbiorników samochodowych znajdziesz w przeglądzie poniżej. Oprócz tych nowoczesnych, wybraliśmy też kilka tradycyjnych i tańszych modeli: 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.