Pomysły na prezent dla miłośnika motoryzacji

Dzień chłopaka, urodziny a może inna okazja, kiedy chcesz obdarować bliską osobę prezentem? Jeżeli jest ona miłośnikiem motoryzacji, to przygotowaliśmy zestaw na prawdę ciekawych propozycji.

Drobiazgi i gadżety za niewielką kwotę

Nie zawsze możemy pozwolić sobie na większy wydatek, kiedy chcemy obdarować kogoś prezentem. W takiej sytuacji świetnie sprawdzają się samochodowe gadżety. Może to być chociażby koszulka z logo ulubione marki samochodu, smycz, nalepka czy breloczek. Bardzo dobrym pomysłem może być też kubek termiczny do samochodu, płyta z muzyką idealną do jazdy, lokalizator kluczyków czy etui do nich. Miłośniczy śmiesznych gadżetów mogą zdecydować się na jakiś ozdobny drobiazg do auta - zapach w ciekawym kształcie albo kultowego pieska z kiwającą głową. 

Drobiazgi i gadżety za niewielką kwotęDrobiazgi i gadżety za niewielką kwotę Drobiazgi i gadżety za niewielką kwotę (kolaż redakcja, materiały partnerów) Drobiazgi i gadżety za niewielką kwotę (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Przydatne akcesoria do samochodu

Jeżeli możemy wydać nieco większą kwotę na prezent, warto zastanowić się nad przydatnymi akcesoriami do samochodu. Może to być masażer na fotel kierowcy lub zestaw głośnomówiący. Dobrym prezentem będzie też nawigacja, CB radio lub kamera samochodowa (wideorejestrator). Te sprzęty bywają drogie, jednak jeżeli możemy sobie pozwolić na zakup tego typu - będzie to doskonały prezent. Każdy miłośnik czterech kółek ucieszy się również z dobrego kompletu kluczy czy narzędzi. 

Przydatne akcesoria do samochoduPrzydatne akcesoria do samochodu Przydatne akcesoria do samochodu (kolaż redakcja, materiały partnerów) Przydatne akcesoria do samochodu (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Jazda - szansa na niezapomniane wrażenia

Innym pomysłem na prezent jest wykupienie dla kogoś jazdy testowej. Możemy wybierać zarówno spośród luksusowych czy sportowych samochodów, jak i zdecydować się na bardziej ekstremalne wrażenia. Jazda monster truckiem, czołgiem czy szkolenie off road to jedynie kilka ciekawych opcji. Jazdy dostępne są w większości dużych miast w Polsce, dlatego raczej nie powinno być problemu z wybraniem odpowiedniego prezentu tego typu. 

Jazda - szansa na niezapomniane wrażeniaJazda - szansa na niezapomniane wrażenia Jazda - szansa na niezapomniane wrażenia (materiały partnera) Jazda - szansa na niezapomniane wrażenia (materiały partnera)

Dobry prezent dla miłośnika motoryzacji nie jest aż tak trudnym wyborem, jakby się mogło zdawać. Mamy nadzieję, że nasze propozycje cię zainspirowały. Poniżej znajdziesz jeszcze więcej pomysłów na prezent! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.