Bliźniaczy Smok

Symbolika smoków w dalekowschodniej kulturze jest, bez przesady - imponująca, a SsangYong to w języku koreańskim ?bliźniaczy smok?

Smoki to: siła, odwaga, pasja, hart ducha, kreatywność i opanowanie. Przez smoki często przemawia magia, co więcej potrafią wyzwolić w ludziach umiejętność patrzenia na rzeczy zwykłe w sposób odkrywający ich nieprzeciętną naturę. Smoki władają żywiołami - ogniem, wodą, ziemią i wiatrem. To, że SsangYong to smok bliźniaczy, oznacza ni mniej ni więcej, że wszystko się dubluje. Czy SsangYong - smok pokazuje nam całą swoją siłę? Wszystko na to wskazuje, bo firma po swojej nie zawsze usłanej różami sześćdziesięcioletniej historii przeżywa właśnie rozkwit. Najpierw nowe Korando -który zaskoczył rynek swoją elegancją, nowoczesnością i ceną, teraz Tivoli - miejski SUV, który swoje pozytywne cechy genetycznie zawdzięcza na pewno smokom! Silny, odważny, kreatywny

Historia SsangYong Motor Company sięga lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. To wtedy to zaczął wykuwać się etos aut spod znaku dwóch skrzydeł - silne (jak smok) i pełne pasji (jak smok), kreatywne (jak no? Jak kto?) i magicznie komfortowe. A teraz? Nadchodzi czas smoka, czas Bliźniaczego Smoka - SsangYong ! Szkoda odwleka moment spotkania! Wszak warto mieć smoka za przyjaciela, a już szczególnie bliźniaczego smoka.

Więcej o: