SsangYong Tivoli - wirtualna jazda próbna

W jaki sposób najlepiej poznać samochód, który dopiero pojawia się na rynku? Można obejrzeć zdjęcia, albo przeczytać relacje szczęśliwców, którzy jako pierwsi mieli okazję testować nowe auto. Można w końcu zapoznać się z katalogowym, suchym opisem, podającym wymiary, osiągi, wyposażenie

Nic jednak nic nie zastąpi osobistego testu - jazdy próbnej, pozwalającej zajrzeć w różne zakamarki, sprawdzić pozycję w fotelu, wygląd deski rozdzielczej, sposób rozmieszczenia zegarów, czy chwyt kierownicy. Dla zwolenników takiego rozwiązania mamy dobrą wiadomość! Już dzisiaj, teraz, nie wychodząc z domu, nie ruszając się nawet z fotela możecie poznać samochód, który będzie hitem nadchodzącego sezonu!

SsangYong Motors Polska, wprowadzając zupełnie nowy model crossovera - Tiivoli, sięgnęło po pionierską metodę prezentacji samochodu: wirtualną jazdę próbną. Dzięki specjalnej technice przygotowania filmu, każdy widz zostanie osobiście przywitany przez prezentera (przedstawiciela firmy, który na co dzień zajmuje się sprzedażą samochodów) i poza ogólną sylwetką nowego auta pozna również szczegóły jego wnętrza. Będzie miał okazję "usiąść za kierownicą", dzięki zdjęciom nakręconym z perspektywy kierowcy w trakcie jazdy po mieście i w terenie, w nocy i za dnia. Nie ma co zwlekać - kliknij, żeby poznać nowego SsangYonga Tivoli , prawdopodobnie najgorętszą premierę tego sezonu! Jedziemy? No to start!

Więcej o: