Konkurs | Wygraj 10 000 zł na paliwo!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie! Trzy edycje, dwunastu finalistów i jeden zwycięzca nagrody głównej - bonów na paliwo Shell V-Power Nitro+ o wartości 10 000zł!

Aby wziąć udział w konkursie zatrzymaj się na chwilę i uwiecznij ciekawy widok z drogi. Prześlij nam zdjęcie oraz odpowiedz na pytanie: Jaką różnicę dostrzegasz podczas jazdy samochodem po zatankowaniu paliwa premium?

Fundatorem nagród jest Shell Polska, oferująca paliwa premium Shell V-Power Nitro+. Są one efektem pracy 120 naukowców i specjalistów z całego świata nad innowacjami i rozwojem zaawansowanych technologicznie paliw w ośrodkach technologicznych w Holandii, Indiach i USA. W wyniku ich pasji do tworzenia produktów o najwyższych parametrach i zapewniających lepsze osiągi, powstają paliwa Shell V-Power Nitro+. Dzięki współpracy technicznej zespół ekspertów Shell i Scuderia Ferrari od ponad 60 lat przygotowuje paliwa wyścigowe Shell V-Power na Mistrzostwa Świata Formuły 1.

NAGRODY

Po każdej edycji I Etapu wyłonimy 4 laureatów, którzy zostaną nagrodzeni bonami o wartości 500 zł na paliwo i staną do walki w II Etapie o nagrodę główną - bony o wartości 10 000 zł na paliwo Shell!

>>WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE<<

Więcej o: