Dziewczyna i samochód | Agata i Ford Fiesta Black Edition

Minął już rok od kiedy wybraliście Agatę Miss Moto.pl. Teraz możecie zobaczyć ją w sesji zdjęciowej razem z wyjątkową wersją Forda Fiesty

Modelkę - Agatę Chrośniak - poznaliście już w zeszłym roku podczas zorganizowanego przez nas konkursu. Dzięki waszym głosom została wybrana na Miss Internautów Moto.pl. Poza licznymi sesjami zdjęciowymi była również twarzą promującą miasto Bydgoszcz. Obecnie studiuje biotechnologię. Tu znajdziecie inne zdjęcia Agaty.

Osiem pytań do Agaty:

Ostra jazda lub spokojny eco driving?

- Zdecydowanie ostra jazda.

Psy czy koty?

- Pies, bo bardziej się słucha.

Crossfit czy balet?

- Crossfit. Jest bardziej energiczny.

Wakacje autostopem czy hotel all inclusive?

-All inclusive, bo na wakacjach się odpoczywa.

Telefon czy spotkanie?

- Spotkanie. Lepiej się rozmawia, gdy widzi się twarz i reakcje rozmówcy.

Komedia, dramat czy horror?

- Komedia. Horrorów się boję, a dramat też odpada, bo nie lubię płakać na filmach.

Ławka w parku czy klub?

- Ławka w parku. Można spokojnie porozmawiać.

Bokserki czy stringi?

- Stringi, bo lubię czuć się sexy.

Agata pozowała przy wyjątkowym modelu Forda Fiesty. Specjalna edycja nosi nazwę Black Edition i jest dostępna wyłącznie z trzydrzwiową karoserią. Czarna Fiesta otrzymała sztywniejsze zawieszenie i zupełnie nowe przełożenia 5-stopniowej skrzyni biegów oraz nieco bardziej precyzyjny układ kierowniczy. Sportowy charakter modelu podkreślają przestylizowane progi i dodatkowa lotka dachowa oraz czerwony dach, obwódki grilla i lusterek, odpowiednio kontrastujące z kolorem nadwozia. Podobne kolorystycznie zestawienia pojawiły się także wewnątrz na kierownicy i gałce zmiany biegów. Żeby osiągi szły w parze z wyglądem, jednolitrowy, 125-konny silnik otrzymał zastrzyk dodatkowych koni mechanicznych. Fiesta Black Edition ma 140 KM mocy, co pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 9 sekund i osiągnięcie 201 km/h prędkości maksymalnej.

Sesję zdjęciową wykonał Łukasz Malczewski - łódzki fotograf, specjalizuje się w zleceniach komercyjnych oraz aktach. Jego najnowsze prace możecie śledzić na jego fanpage'u .

Modelka: Agata Chrośniak

Zdjęcia: Łukasz Malczewski

Make up: Magda Giszterowicz

Stylizacja: Kasia Zdrojewska

Dziękujemy za pomoc w realizacji sesji firmom: NOBO SHOES, DIAMOND DUST, MOHITO oraz INDIGO NAILS LAB

Więcej o: