Motor Show 2015 | Salon caravaningowy

Na pasjonatów samochodowych wojaży, podczas odbywających się w Poznaniu targów Motor Show, czekać będzie Salon caravaningowy, a na nim wszystko to, co przyda się miłośnikom aktywnego wypoczynku

9-12 kwietnia zapowiada się niezwykle interesująco. Na pasjonatów samochodowych wojaży, podczas odbywających się w Poznaniu targów Motor Show, czekać będzie Salon caravaningowy, a w nim liderzy branży. Jego IV edycja, która już na stałe wpisała się w krajobraz poznańskich spotkań motoryzacyjnych, to najnowsze i najbardziej luksusowe campery, przyczepy, akcesoria, zatem wszystko to, co przyda się miłośnikom aktywnego wypoczynku.

Skoncentrowany w pawilonie numer 3 Salon caravaningowy, to okazja do zapoznania się z ekspozycjami takich firm jak: 2N Everpol, Allcamp Domic, Balcamp, Benimar, Camp Rent, Caravans Mika, Cargo, Dometic Poland, Ebac, Elcamp, Klaja-Bracia Świat Caravaningu, MTM, Multiface, Polkamper, FHU Rybczyńscy, S-Camp, Centrum Campingowe Smolicz oraz Grupa Wadowscy i Waldi. To także spotkania z ciekawymi ludźmi i udział w licznych towarzyszących wydarzeniach.

Zlot Caravaningu

Jest nieodzownym elementem Salonu caravaningowego. Już po raz czwarty targowe tereny zostaną zdominowane przez miłośników spędzania wolnego czasu w "domu na czterech kółkach". Każdy taki zlot, to okazja do spotkań, rozmów, wymiany cennych doświadczeń i co ważniejsze, planowania wspólnych wyjazdów na rozpoczynający się nowy sezon. To również wędrówki między pojazdami, zwiedzanie wnętrz i porównywanie akcesoriów.

Organizator : Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej, Camper Team i magazyn "Polski Caravaning" Kiedy : 9-12 kwietnia 2015 r.

MAN KAT 1 - na miarę syberyjskich mrozów i tropikalnych upałów

To jedna z atrakcji przygotowana przez CampRest i duet filmowców, Inez i Gunthera, dla których MAN jest jednocześnie domem i studiem filmowym. Wspólnie z pięciotonowym potworem przemierzyli świat w wzdłuż i wszerz, łącząc podróżniczą pasję z wykonywaniem zawodu. Podczas Motor Show, pokażą nam swoją wizję życia. Zaproszą do swojego domu, wyświetlą filmy i pokażą swoje miejsce za ziemi.

Organizator : CampRest Kiedy : 10-12 kwietnia 2015 r. Miejsce : Pawilon nr 3, stoisko nr 6

Laika, Mobilvetta, Roller Team i CI

Nowoczesne, komfortowe i ekscytujące samochody kempingowe. Podczas targów Motor Show firma MTM CAMPERY zaprezentuje na swoim stoisku najnowszą linię pojazdów turystycznych. Niepowtarzalna LAIKA ECOVIP, której nie są groźne zimowe warunki atmosferyczne, K-YACHT będący spełnieniem wszystkich marzeń czy GRANDUCA będąca oazą spokoju i bezpieczeństwa, to tylko kilka z topowych modeli filmy MTM prezentowanych w kwietniu, w Poznaniu. Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź ich stoisko.

Miejsce : Pawilon nr 3, stoisko nr 21

Idealne na krótkie pobyty

Przyczepy namiotowe, to oferta firmy Comanche, która zaprezentuje całkowicie nowy sposób podróżowania i wypoczynku. Komfortowy i łatwy w użyciu sprzęt podniesie poziom wygody każdej podróży, a tym którzy "nigdy nie wiedzą co ze sobą spakować" przestronne wnętrza ułatwią zadanie. Coś dla siebie znajdą również amatorzy kameralnych podróży jednośladem, bowiem Comanche nie zapomniał o miłośnikach motocykli.

Wytworność i nieodparty urok

Tymi słowy można scharakteryzować pojazdy firmy Benimar Polska, będącej przedstawicielem hiszpańskiej fabryki zajmującej się produkcją samochodów kempingowych. Od ponad 30 lat w bajkowej krainie Peniscoli tworzą pojazdy, które swoją wytwornością i klasą odpowiadają najbardziej wymagającym klientom. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów Benimar rozszerzyła swoją działalność o akcesoria kempingowe. Podczas targów Motor Show zaprezentują pełną gamę pojazdów.

Miejsce : Pawilon nr 3, stoisko nr 6

-----------

Motor Show 2015

Gdzie? Międzynarodowe Targi Poznańskie ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Kiedy? 10 - 12 kwietnia - WSTĘP DLA PUBLICZNOŚCI 9 kwietnia - PRESS DAY

Godziny otwarcia 10.00 - 18.00

Motor Show 2015Motor Show 2015 Motor Show 2015 Motor Show 2015

Więcej o: