Wiosenna premiera Audi A6

W najbliższy poniedziałek 21 marca w Teatrze Narodowym w Warszawie odbędą się dwie premiery: Bałtycki Teatr Tańca wystawi spektakl "Święto wiosny", Audi zaprezentuje swój najnowszy model - Audi A6. To drugie wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo wyłącznie w portalu Moto.pl

Dla miłośników baletu to nie lada gratka. "Święto wiosny" to bowiem jeden z najtrudniejszych do wystawienia w sztuce baletowej XX wieku spektakli. Choreografię przygotowała Izadora Weiss, wybitna przedstawicielka młodego pokolenia.

Po premierzy "Święta Wiosny" zadebiutuje zupełnie nowe - Audi A6. Skąd takie połączenie? Przedstawiciele marki twierdzą, że Audi odzwierciedla charakterystyczną dla współczesnych czasów syntezę techniki, sztuki i użyteczności. Z tego względu Audi zaangażowało się w mecenat teatru tańca współczesnego, który eksperymentuje i wyznacza trendy na polskiej scenie teatrów tańca.

Wraz z Audi przygotowaliśmy dla Was specjalną sekcję zawierającą informacje na temat nowej limuzyny z Ingolstadt (zobacz tutaj ). Od dzisiaj, aż do premiery codziennie będziemy publikować w niej ciekawe informacje dotyczące tego samochodu.

Wieczorem w poniedziałek 21 marca czytelnicy Moto.pl będą mieli okazję obejrzeć premierę nowego Audi A6 na żywo. Na miejscu będzie obecny nasz wysłannik, który będzie relacjonował premierę Audi.

Wideorelacja rozpocznie się około godziny 20:20. Emitowana będzie na żywo wyłącznie w Moto.pl

Serdecznie zapraszamy,

Redakcja Moto.pl

Tu znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowym Audi A6

Więcej o: