Czy to koniec 'The Grand Tour'? Coraz więcej plotek

Kilka dni temu pojawiło się sporo doniesień na temat motoryzacyjnego show prowadzonego przez eks-trójkę z Top Gear. Informatorzy donoszą, że program zakończy żywot po zakończeniu emisji trzeciego sezonu.
Odcinek specjalny Grand Tour Odcinek specjalny Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Jednym z pierwszych informatorów był brytyjski dziennik Daily Mail. Dziennikarz powołujący się na anonimowe źródła napisał, że to już koniec programu. Żaden z prowadzących nie podpisał nowego kontraktu i nic nie wskazuje na to, żeby tak się stało.

The Grand Tour The Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Na tą publikację szybko zareagował producent The Grand Tour, Andy Wilman. Napisał krótkie oświadczenie o tym, że ekipa skupia się obecnie na produkcji trzeciego sezonu. Chwilę po tym Jeremy Clarkson wyraził zaskoczenie na Twitterze, że ktoś w ogóle bierze na poważnie rewelacje z Daily Mail. Richard Hammond i James May milczą w tej sprawie.

The Grand Tour The Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Doniesienia o zakończeniu produkcji The Grand Tour mogą być związane z plotkami o powrocie Clarksona do telewizji ITV, gdzie miałby prowadzić quiz w stylu "Milionerów". Sprawy nie komentuje Amazon - internetowy gigant zainwestował 250 mln dolarów w trzy sezony motoryzacyjnego show.

Więcej o:
Komentarze (29)
The Grand Tour - sezon 3
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vounsky

  Oceniono 17 razy 5

  Co za bzdury pitolicie, sezon 2: 94% audience score na rottentomatoes, 8,5 srednio za odcinek na imdb.
  Katastrofa...

 • Gość: HK

  Oceniono 23 razy 1

  Szkoda, że Clarkson zachował się jak burak. 22-gi sezon , czyli ostatni ich Top Gear był świetny. Teraz mamy dwie produkcje, ale żadna nie jest nawet blisko TG. Grand Tour znudził mnie okrutnie, w TG Le Blanca jest jakoś sztucznie. Nie ten flow co kiedyś, żarty trochę na siłę... aczkolwiek trudno nie odnotować postępu - seria 25 póki co daje radę. Może przynajmniej Hammond i May gościnnie będa się pojawiać w nowym TG?

 • pab-blo

  Oceniono 12 razy 0

  W GT wciąż widać w nich pasę, więc raczej nie zrezygnują ze współpracy. Clarkson zachował się jak palant, ale gdyby posypał głowę popiołem i publicznie się ukorzył mógłby powrócić z zesłania do BBC. Niestety, w nowym TG z prowadzących tylko Le Blanc daje radę. I dowcipy jakieś nie te. A GT gorsze, bo budżety i możliwości chyba mniejsze.

 • Gość: dre

  Oceniono 55 razy -1

  A ja się dziwię, że w ogóle robią trzecią serię - to tylko wymóg kontraktu chyba, bo ewidentnie Panowie się zużyli koncepcyjnie, a chemia między nimi też już nie ta co kiedyś...

 • stach_79

  Oceniono 19 razy -5

  Ja juz przestalem ogladac po wywaleniu go z BBC... Top Gear i tylko to. Dobrze ze ta zenade koncza.

 • Gość: marrob

  Oceniono 31 razy -9

  Zaraz zostanę opluty i zwymyślany ale napiszę prawdę. Dla mnie Top Gear to był najbardziej debilny program motoryzacyjny. W sam raz dla takich którzy uwielbiaja być traktowani przez prowadzących (a w zasadzie prowadzacego) z "kopa". Milczcie czeresniaki i słuchajcie: najinteligentniejszego, najmadrzejszego , najwiekszego znawcę samochodów, najprzystojniejszego, najlepszego kierowcę itp, itd. Słuchajcie MNIE, J.Clarksona! Coś w sam raz dla zakompleksionych i pozbawionych mózgu. W tym Polaków jak widać:(

 • pe_ro

  Oceniono 66 razy -38

  Dla mnie Clarkson powinien być wywalony na "zbity ryj" za swoje rasistowskie teksty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX