Czy to koniec "The Grand Tour"? Coraz więcej plotek

Kilka dni temu pojawiło się sporo doniesień na temat motoryzacyjnego show prowadzonego przez eks-trójkę z Top Gear. Informatorzy donoszą, że program zakończy żywot po zakończeniu emisji trzeciego sezonu.
Odcinek specjalny Grand Tour Odcinek specjalny Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Jednym z pierwszych informatorów był brytyjski dziennik Daily Mail. Dziennikarz powołujący się na anonimowe źródła napisał, że to już koniec programu. Żaden z prowadzących nie podpisał nowego kontraktu i nic nie wskazuje na to, żeby tak się stało.

The Grand Tour The Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Na tą publikację szybko zareagował producent The Grand Tour, Andy Wilman. Napisał krótkie oświadczenie o tym, że ekipa skupia się obecnie na produkcji trzeciego sezonu. Chwilę po tym Jeremy Clarkson wyraził zaskoczenie na Twitterze, że ktoś w ogóle bierze na poważnie rewelacje z Daily Mail. Richard Hammond i James May milczą w tej sprawie.

The Grand Tour The Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Doniesienia o zakończeniu produkcji The Grand Tour mogą być związane z plotkami o powrocie Clarksona do telewizji ITV, gdzie miałby prowadzić quiz w stylu "Milionerów". Sprawy nie komentuje Amazon - internetowy gigant zainwestował 250 mln dolarów w trzy sezony motoryzacyjnego show.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.