Top 10 | Polski nr 1 w czerwcu | Już nie Octavia

Oto lista dziesięciu najczęściej rejestrowanych samochodów w Polsce w miesiącu czerwcu. Zdradzimy tylko tyle, że w statystykach mamy nowego lidera
Ford Mondeo Ford Mondeo Fot. Ford

Miejsce 10

Ford Mondeo - sprzedaje się lepiej od Passata. Skok o 14 miejsc względem roku poprzedniego. W czerwcu zarejestrowano 640 egzemplarzy.

Ford Mondeo - najlepsze oferty

q

q

Nissan Qashqai Nissan Qashqai fot. Nissan

Miejsce 9

Nissan Qashqai - co prawda nie bije rekordów sprzedaży jak jego poprzednik, ale i tak jest nieźle. Trzy egzemplarze (643 sztuki) zarejestrowane więcej niż Ford Mondeo pozwalają objąć 9 pozycję. Duży skok. W maju Nissan był na pozycji 19.

q

Nissan Qashqai - sprawdź ceny

q

Dacia Duster Dacia Duster fot. Dacia

Miejsce 8

Dacia Duster - model, który sukces zawdzięcza głównie niskiej cenie (od 39 900 zł). W czerwcu zarejestrowano 669 egzemplarzy Dustera. Rok temu było nieco lepiej - pozycja 6.

q

q

Dacia Duster - sprawdź ile kosztuje

Toyota Yaris Toyota Yaris fot. Toyota

Miejsce 7

Toyota Yaris - nowy model sprzedaje się całkiem nieźle. Dużo lepiej niż rok temu i 690 zarejestrowanych egzemplarzy w czerwcu 2015.

q

Świetnie utrzymana Toyota Yaris już od...

q

Skoda Rapid Skoda Rapid Skoda Rapid

Miejsce 6

Skoda Rapid - pierwsza, ale nie ostatnia Skoda w top 10. W czerwcu zarejestrowano 806 egzemplarzy. Dla porównania na rynku niemieckim co miesiąc sprzedaje się około 1700 Rapidów. To pozwala zająć Skodzie 45 pozycję.

q

q

Skoda Rapid w przystępnej cenie

Volkswagen Golf Volkswagen Golf fot. Volkswagen

Miejsce 5

Volkswagen Golf - najlepiej sprzedający się samochód w Europie. W Polsce miejsce 5 i 851 zarejestrowanych egzemplarzy w czerwcu.

Volkswagen Golf - sprawdź ceny

DB2012AU01124

DB2012AU00947

Ford Focus Ford Focus fot. Ford

Miejsce 4

Ford Focus - modernizacja pomogła. Ford nie tylko wyprzedził Golfa, ale i sprzedaje się zdecydowanie lepiej niż rok temu. 1011 zarejestrowanych aut i prawie na podium.

a

q

Ford Focus już od...

Opel Astra Opel Astra fot. Opel

Miejsce 3

Opel Astra- model, który nie przestaje się sprzedawać. 1070 egzemplarzy zarejestrowanej Astry wystarczyło do zdobycia trzeciego miejsca.

q<

Opel Astra w okazyjnych cenach

q

SKODA Octavia SKODA Octavia fot. Skoda

Miejsce 2

Skoda Octavia - wieczny lider zdetronizowany. Miejsce drugie i 1193 zarejestrowane auta. Octavia sprzedaje się ciągle tak samo dobrze.

q<>

q

Skodę Octavię możesz mieć już od...

Skoda Fabia Skoda Fabia fot. Skoda

Miejsce 1

Skoda Fabia - miejsce pierwsze zawsze należy do Skody. I tak jest również teraz. Nowa Fabia sprzedaje się aż o 70% lepiej niż rok temu. W czerwcu zarejestrowano 1238 sztuk.

Szukasz Fabii dla siebie? Sprawdź ceny

q

q

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.