Muzyka z głośnika | Część 1

Muzyka i samochód to związek idealny. Chyba każdy z nas słucha podczas jazdy swoich ulubionych kawałków, czy też umila sobie przejażdżkę przy dźwiękach w eterze. Dla tych, którym znudziły się lecące w kółko radiowe hity proponujemy nowy cykl, w którym będziemy przedstawiać nasze muzyczne typy
muzyka w samochodzie muzyka w samochodzie muzyka w samochodzie

Muzyka z głośnika

Niebo bez skazy, przyjemne  słońce, lekki wiatr i przejażdżka fajnym autem. Brzmi świetnie! Na tą chwilę opcja niestety nieosiągalna dla nas, zwykłych śmiertelników.  Wakacje i relaks dopiero za  dobre pół roku...

Rzeczywistość nie rozpieszcza- siarczysty mróz, korki jak na Jerozolimskich,  patrzący złowrogo przechodni, którzy czekają na zielone, czy też poirytowany kierowca, któremu śpieszy się bardziej niż temu przed nami. Jak umilić sobie zatem rutynową wyprawę do codziennych obowiązków, gdy obecna aura za szybą znacznie odbiega od ideału?

Oprócz kubka pobudzającej kawy nic tak nie dodaje porannej  mocy jak energetyzujące brzmienia. Muzyka ta poprawia nastrój, rozluźnia śpiące jeszcze mięśnie, a my z pewnością nabierzemy chęci do działania. Nie chodzi tu o bas, ani o konkretny wokal- kawałek musi być pozytywny, mieć głębię i ,,robić'' efekt!

Startujemy z nowym działem, w którym każdy muzykomaniak znajdzie coś dla siebie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pierwszą moto-playlistę, która idealnie nadaje się na survivalowe poranki! A jakie są Wasze typy? Enjoy!

1. Alanis Morissette - Ironic

2. Survivor - Eye Of The Tiger

3. Shania Twain - That Don't Impress Me Much

4. Awolnation - Sail

5. The Cardigans - My Favourite Game

6. Kelis - Trick Me

7. Kendrick Lamar - Money Trees

8. Alien Ant Farm - Smooth Criminal

9. Bloodhound Gang - The Bad Touch

10. Bob Marley - Iron Lion Zion

11. Black Eyed Peas - Let's Get Retarded

12. Spin Doctors - Two Princes

13. Elektryczne Gitary - Piosenka dla Działacza

14. Eagle Eye Cherry - Save Tonight

15. Maroon 5 - Moves Like Jagger ft. Christina Aguilera

16. Dash Berlin feat Jaren - Man On The Run

17. Sofa - Serpentyny I Mydlane Banki

Sofa - Serpentyny I Mydlane Banki

Więcej o:
Copyright © Agora SA