Top 6 - fajne auta na wiosnę

Wiosna w kalendarzu już jest od dawna, ale wreszcie zagościła za oknem, co tak poprawia humor, że od razu chce się kupić nowe auto. No to co, jazda na zakupy! Oto sześć używanych, fajnych modeli na wiosnę. A dlaczego sześć? Bo tyle jest liter w słowie wiosna
Mazda MX-5 Mazda MX-5 Fot. Autotrader.pl

Mazda MX-5

Lekki, niewielki, tylnonapędowy kabriolet w czerwonym kolorze - czy może być coś równie wiosennego, optymistycznego i humor poprawiającego? Pewnie może, ale na pewno nie ma 120 KM, 140 tys. km przebiegu i atrakcyjnej ceny 16,8 tys. zł.

Mazda MX-5 - ogłoszenie

Mazda MX-5

Mazda MX-5

Mercedes SLK Mercedes SLK Fot. Autotrader.pl

Mercedes SLK

Ok, jeśli uważasz, że Mazda jest zbyt mała i za mało prestiżowa, to może bardziej będzie ci odpowiadać coś z gwiazdą na masce, metalowym, składanym dachem i 163-konnym silnikiem? SLK z 2001 roku to jeden z pierwszych modeli ze sztywnym dachem, który można schować do bagażnika i najtańsza (25 tys. zł) przepustka do wąskiego świata prestiżowych kabrioletów Mercedesa.

Mercedes SLK - ogłoszenie

Mercedes SLK

Mercedes SLK

Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser Fot. Autotrader.pl

Toyota Land Cruiser

Wysokie temperatury i słońce zachęcają, by wziąć znajomych na wycieczkę w teren i nasycić się pięknem świata przygotowującego się do lata. Dla tych, którzy odczuwają taką potrzebę, mamy 7-osobową Toyotę Land Cruiser z 2001 roku. Japońska terenówka jest właściwie niezniszczalna, dojedzie wszędzie i kosztuje 39,9 tys. zł. No i ma skórzaną tapicerkę, co zawsze poprawia humor.

Toyota Land Cruiser - ogłoszenie

Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser

Suzuki Jimny Suzuki Jimny Fot. Suzuki

Suzuki Jimny

Ci, którzy mają ochotę pośmigać poza utwardzonymi drogami, ale chcą to robić w samotności, powinni zainteresować się Suzuki Jimny. To mikroskopijna terenówka, którą trudno powstrzymać w terenie, bo po prostu doskonale radzi sobie z offroadowymi wyzwaniami. Czerwony egzemplarz z 82-konnym silnikiem, przebiegiem mniejszym niż 100 tys. km i w bardzo dobry stanie czeka na kogoś z duszą zdobywcy i 22 tys. zł w portfelu.

Suzuki Jimny - ogłoszenie

Suzuki Jimny

 

Suzuki Jimny

Daewoo Lanos Daewoo Lanos Fot. Autotrader.pl

Daewoo Lanos

Jak już szaleć na wiosnę, by odreagować zimno i szarość zimy, to szaleć na całego! Na przykład za kierownicą kolorowego Daewoo Lanosa. Auto ma 13 lat na karku, instalację gazową i emanuje z niego humor, radość i dystans do siebie. Idealne auto na wiosnę, nie ma co! A to wszystko za 3,2 tys. zł.

Daewoo Lanos - ogłoszenie

Daewoo Lanos

 

Daewoo Lanos

Subaru Impreza Subaru Impreza Fot. Subaru

Subaru Impreza

A może by tak uczcić początek wiosny Imprezą? I to taką na całego, ze złotymi felgami, rajdowymi naklejkami, bogatym wyposażeniem, potężnym wydechem i chlapaczami rodem z ciężarówki? No, czemu nie! Sześcioletnie Subaru z przebiegiem 80 tys. km i 160-konnym silnikiem wyceniono na 42 tys. zł.

Subaru Impreza - ogłoszenie

Subaru Impreza

Subaru Impreza

Więcej o: