Wyścigowe dziewczyny

Motosport i dziewczyny to jak piwo i chipsy, lato i krótkie spódnice - połączenie, które od zawsze daje nam, facetom ogromną frajdę. Właściwie nie ma ani jednej dziedziny sportu motorowego,  w której płeć piękna nie odgrywałaby ważnej roli. Grid Girls czy też Pit Babes są w wyścigach i rajdach niezastąpione. Chcąc uczcić te wszystkie piękne panie i ich ważną rolę w sporcie zrobiliśmy dla Was mały przegląd...
F1 F1 F1

F1

Bez pięknych kobiet świat F1 nie byłby tym czym jest - jednym wielkim spektaklem. W trakcie sezonu F1 jeździ po całym świecie i wydawać by się mogło, że organizatorzy często stawiają sobie za punkt honoru wystawić na polu startowym, z tabliczkami w ręku najładniejsze dziewczyny.

F1F1

 

 

F1F1

 

F1F1

 

F1F1

 

MotoGP MotoGP MotoGP

MotoGP

Kobiety uwielbiają facetów na motocyklach. To widać na wyścigach MotoGP. Można się zakochać... co pięć minut. Chyba na żadnej innej imprezie sportowej nie spotkasz tyle dziewczyn z parasolkami. Stoją przed startem i osłaniają od słońca swoich zawodników.

MotoGPMotoGP

 

 

MotoGPMotoGP

 

 

MotoGPMotoGP

 

 

MotoGPMotoGP

 

 

MotoGPMotoGP

 

 

MotoGPMotoGP

 

 

MotoGPMotoGP

 

 

MotoGPMotoGP

 

powerboat powerboat powerboat

Sporty motorwodne

Gdziekolwiek są silniki tak są i dziewczyny. Nieważne czy na lądzie czy też na wodzie...

 

powerboatpowerboat

powerboatpowerboat

powerboatpowerboat

NASCAR NASCAR NASCAR

NASCAR

Amerykanie jeśli już coś robią to idą na całość. Sponsorami w tych zawodach może zostać każdy. I tak w którymś z sezonów na jednym z aut pojawiła się ogromna reklama pewnej niebieskiej pigułki na facetów... Zawody NASCAR to ogromny show, w którym oczywiście nie może obyć się bez dziewczyn.

 

NASCARNASCAR

24h Le Mans 24h Le Mans 24h Le Mans

24h Le Mans

W najdłuższym wyścigu oczywiście też nie może zabraknąć dziewczyn. W 24h Le Mans Grid Girls na szczęście nie muszą czuwać z zespołami i kierowcami przez całą dobę.

24h Le Mans24h Le Mans

 

 

24h Le Mans24h Le Mans

. . .

Rajdy samochodowe

Kurz, czasami trochę błota a jednak dziewczyn nie może i tu zabraknąć. Ostatnio jakby rajdowe zespoły nieco się w tym temacie opuściły, ale mamy nadzieję, że płeć piękna pojawi się znowu w liczniejszej obsadzie na trasach rajdowych.

.

 

 

Rajdy samochodoweRajdy samochodowe

 

Ken Block Ken Block Ken Block

Gymkhana_Ken Block

Każdy chce się jakoś wyróżnić. Ken Block, a może raczej jego sponsor postawił na dziewczyny. Jakoś się mu nie dziwimy...

żużel żużel żużel

Żużel

Stroje trochę dziwne, ale za to są pompony. Dziewczyn na żużlu nie może zabraknąć. Jeśli moglibyśmy coś zmienić, to stroje niektórych z pań.

Truck Racing Truck Racing Truck Racing

Truck Racing

Panowi z wielkich ciężarówek też mają ?swoje? dziewczyny i w niczym nie ustępują tu szybszym kolegom z innych dyscyplin. Zresztą wyścigi ciężarówek można zaliczyć do jednej z najbardziej widowiskowych imprez.

Truck RacingTruck Racing

 

 

Racing TruckRacing Truck

 

DTM DTM DTM

DTM

DTM czyli Deutsche Tourenwagen-Masters to jedna z najchętniej odwiedzanych imprez sportowych w Niemczech. Jej wyjątkowość polega na tym, że nie ma stref zamkniętych. W odpowiednim czasie kibice mogą przejść nawet przez paddock i zobaczyć jak pracuje ich team z bliska. Co do dziewczyn to tak jak widzicie - jeden sponsor główny dyktuje warunki ubioru.

 

..

 

DTMDTM

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.