Przestrzeń gotowa na przygody. Co oferuje Toyota Highlander?

Jest duża, praktyczna, świetnie wyposażona i bardzo oszczędna. Toyota Highlander wkroczyła na nasz rynek i zaskakuje unikalnymi cechami. Co warto o niej wiedzieć?
Toyota Highlander - elegancki siedmiomiejscowy SUV Toyota Highlander - elegancki siedmiomiejscowy SUV Toyota Highlander - elegancki siedmiomiejscowy SUV

To największy SUV w ofercie marki

Toyota RAV4 przez długi czas pełniła rolę największego i najbardziej uniwersalnego SUV-a w gamie. Japońska marka słucha jednak potrzeb swoich klientów, a ci sygnalizowali, że jeszcze większe auto zdałoby egzamin. Tym samym do Europy ściągnięto model Highlander, który idealnie odnajduje się w naszych realiach. Wyróżnia go atrakcyjna linia, która wpada w oko i sprawia, że auto nie jest na ulicach anonimowe. Ciekawe odcienie lakierów pozwalają z kolei na indywidualizację wyglądu i dopasowanie samochodu do własnych potrzeb.

Toyota Highlander Toyota Highlander Toyota

Oferuje pojemne wnętrze

Bez wątpienia przestrzeń jest największą zaletą tego samochodu. To ogromny SUV, w którym komplet pasażerów może podróżować w luksusowych warunkach. Siedem wygodnych miejsc świetnie sprawdzi się w przypadku dużych rodzin lub podczas eskapad ze znajomymi. Warto zauważyć, że nawet w takiej konfiguracji do dyspozycji pozostaje obszerny bagażnik, który pomieści potrzebne bagaże. Decydując się zaś na podróż przy złożonym trzecim rzędzie zyskujemy praktyczność nie ustępującą małym samochodom użytkowym.

Toyota Highlander 2020 Toyota Highlander 2020 Toyota

Na pokładzie nie brakuje nowoczesnych technologii

Japońska marka nie pożałowała różnych nowoczesnych dodatków. Na pokładzie znajdziemy chociażby zaawansowany system multimedialny, który obsługuje Apple CarPlay i Android Auto. Duży ekran ułatwia obsługę i zwiększa komfort obserwacji wszystkich przekazywanych informacji. Do tego Toyota Highlander wyposażona jest też w szereg systemów bezpieczeństwa, dzięki którym podróżowanie tym samochodem staje się dużo przyjemniejsze i jeszcze bardziej komfortowe.

Toyota Highlander Toyota Highlander Toyota

Atutem jest też napęd

Japońska marka postawiła na najlepszy możliwy wybór, czyli na klasyczną hybrydę. Oferuje ona 248 KM, co przekłada się na bardzo dobre osiągi. Przyspieszenie do setki zajmuje nieco ponad 8 sekund, co w tak dużym aucie jest świetną wartością. Warto też skupić się na zużyciu paliwa, gdyż jest ono bardzo niskie - zarówno w mieście jak i w trasie. Dzięki temu eksploatacja Toyoty Highlander jest przyjazna dla portfela, zwłaszcza przy wysokich cenach paliwa.

Toyota Highlander Toyota Highlander Toyota

Cena miło zaskakuje

Ile kosztuje Toyota Highlander? Obecnie ten samochód dostaniecie w dobrej cenie, z korzyścią sięgającą do 26 400 zł. Dzięki temu kupując ten samochód zyskujecie nie tylko oszczędności finansowe, ale także możliwość dokupienia praktycznych dodatków.

Copyright © Agora SA