Zwrotna, oszczędna i efektowna wizualnie. Nowa Toyota Yaris ma długą listę zalet!

To bestseller, który konsekwentnie przyciąga do siebie kolejnych klientów. Toyota Yaris podbiła rynek i nie odpuszcza najwyższego stopnia podium. Sprawdzamy co oferuje i czym zaskakuje.
Toyota Yaris Toyota Yaris Toyota

Ten samochód docenili najlepsi eksperci

To właśnie ten model zyskał tytuł Car Of The Year 2021, czyli najbardziej prestiżową nagrodę, którą przyznają najlepsi dziennikarze z branży motoryzacyjnej. Docenili oni szereg zalet tego auta - od wyglądu, przez wyposażenie, aż po atrakcyjne wersje silnikowe. Ich opinia pokrywa się z uznaniem klientów, którzy bardzo szybko polubili nowego Yarisa i uczynili z niego absolutny bestseller w swoim segmencie. Nikogo nie powinno więc dziwić, że ten samochód jest tak powszechnym widokiem na drogach.

Toyota Yaris Toyota Yaris Toyota

Nowa Toyota Yaris wygląda rewelacyjnie

Największą zmianą względem poprzednika jest oczywiście wygląd. Japończycy postawili na atrakcyjną i odważną linię, która rzuca się w oczy. Jest ona bardzo spójna i zgrabna, a dzięki nowoczesnemu wizerunkowi przekonuje do siebie także młodszych klientów. Dużą zaletą jest także możliwość indywidualizacji wyglądu. Atrakcyjne kolory i możliwość zamówienia dwutonowego malowania całego auta robi doskonałe wrażenie i umożliwia dopasowanie samochodu do własnych oczekiwań.

Toyota Yaris Toyota Yaris Toyota

Nowoczesne wnętrze? Bardzo proszę!

Toyota Yaris zaskakuje też rewolucyjnym wnętrzem. Dlaczego? Przede wszystkim rozpieszcza ono przestrzenią. Ilość miejsca dla pasażerów podróżujących z przodu i z tyłu jest naprawdę imponująca. Do tego możemy liczyć na świetne materiały wykończeniowe. Kolejną kwestią jest wygląd i ergonomia. Kokpit Yarisa cieszy ciekawą linią, a obsługa wszystkich elementów jest dziecinnie prosta. Duży ekran systemu multimedialnego i ciekawe zegary tworzą unikalny i przyjazny dla oka duet.

Toyota Yaris Toyota Yaris fot. Moto.pl, Toyota

Hybryda jest kluczem do sukcesu

Toyota Yaris oferuje szereg różnych wariantów napędowych, ale to właśnie wersja hybrydowa jest najważniejsza. Dlaczego? To najlepszy wybór do tego samochodu. Przede wszystkim cieszy ona niesamowitą oszczędnością i skromnym zapotrzebowaniem na paliwo. Do tego automatyczna skrzynia biegów (CVT) pozwala cieszyć się jazdą bez walki ze sprzęgłem i lewarkiem. Tym samym codzienne poruszanie się po mieście staje się tańsze, wygodniejsze i bardziej relaksujące.

Nowa Toyota Yaris Nowa Toyota Yaris Toyota

Toyota Yaris zaskakuje też ceną

Ile kosztuje tak dobry samochód z napędem hybrydowym? Otóż niewiele! Co więcej, Toyota Yaris w wersji hybrydowej dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Możemy liczyć na bardzo dobre wyposażenie i atrakcyjny wygląd, czyli wszystko, czego do szczęścia potrzeba.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.