Piękna aktorka zaprezentuje w Genewie bolid Formuły E

Margot Robbie to ambasadorka samochodów elektrycznych Nissana. Podczas niedawnego streamu na Facebooku zdradziła swoje plany - na salonie w Genewie pokaże barwy, pod jakimi będą się ścigać koncepcyjne bolidy Formuły E.
Margot Robbie odsłoni bolid Formuły E Margot Robbie odsłoni bolid Formuły E fot. Nissan

Margot Robbie odsłoni bolid Formuły E

Podczas livestreamu wykorzystano po raz pierwszy w historii kamery i oświetlenie zasilane przez baterie nowego Nissana LEAF. Nissan ogłosił w ubiegłym roku, że w sezonie 2018/2019 dołączy do dynamicznie rozwijającej się Formuły E. Seria wyścigowa oparta o auta elektryczne to dla Nissana platforma do budowania świadomości na temat elektrycznej mobilności oferowanej przez japońską markę. Już na salonie w Genewie zobaczymy, w jakich barwach wystąpi ekipa Nissana.

Margot Robbie odsłoni bolid Formuły E
fot. Nissan

Margot Robbie ambasadorką Nissana EV Margot Robbie ambasadorką Nissana EV fot. Nissan

Margot Robbie ambasadorską Nissana

W październiku ubiegłego roku podczas konferencji Futures 3.0 w Oslo Margot Robbie przedstawiła Elektryczny Ekosystem Nissana, który zmieni sposób w jaki prowadzimy samochody, a do tego dotknie też stylu życia. Ambasadorka zapowiedziała trzy projekty związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Japońska marka chce zmniejszyć zjawisko ubóstwa energetycznego i poprawić jakość życia na obszarach dotkniętych skutkami klęsk żywiołowych.

Margot Robbie w filmie Margot Robbie w filmie "Czas na miłość" Mat. prasowe

Światowej sławy aktorka i producentka

Margot Robbie jest światowej sławy aktorką i producentką. Szerszą popularność przyniosła jej rola w "Wilku z Wall Street" Martina Scorsese. W tym roku została nominowana przez Amerykańską Akademię Filmową w kategorii "Najlepsza aktorka pierwszoplanowa" za rolę Tonyi Harding w filmie "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" (2017).

I, Tonya
kadr ze zwiastuna, YouTube

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.