Spoticar, czyli znajdź swój samochód. Sprawdzamy ofertę sprawdzonych używanych aut

Poszukiwania używanego samochodu potrafią spędzić sen z powiek. Podejrzani sprzedający, nieznany stan techniczny i zatajone usterki to najgorszy koszmar każdego kupującego. Jest jednak na to sposób - wystarczy wybrać się w odpowiednie miejsce, na przykład do Spoticar.
Peugeot Peugeot fot. Spoticar

Ale czym jest tak naprawdę Spoticar?

Zacznijmy od podstawowej kwestii - czym jest Spoticar? Otóż to nic innego jak oficjalna sieć sprzedaży aut używanych, którą znajdziecie w wybranych punktach dealerskich Citroena, Opla, Peugeota, Fiata i Jeepa. W zależności od lokalizacji do wyboru będzie od kilku do nawet kilkudziesięciu samochodów. Dzięki temu znalezienie wymarzonego auta z drugiej ręki nie stanowi żadnego wyzwania.

Peugeot 208 Peugeot 208 fot. Peugeot

Czy w Spoticar znajdę tylko wybrane marki?

Otóż nie! Spoticar to multibrandowa sieć, oferująca samochody wielu producentów. Jeśli więc szukacie samochodów innych marek, to tutaj również możecie je znaleźć. Platforma internetowa pozwoli Ci łatwo sprawdzić dostępność konkretnych pojazdów. Taki stan rzeczy sprawia, że w jednym miejscu możecie porównać kilka modeli i wybrać ten, który najbardziej Wam odpowiada - wszak zakup samochodu nie powinien być podejmowany zbyt pochopnie. Gwarancja do 24 miesięcy upewni Cię w wyborze. Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie Assistance 24/7.

Fiat 500 Fiat 500 fot. Spoticar

Dlaczego Spoticar jest warty uwagi?

To proste - każdy samochód oferowany w tej sieci jest dokładnie sprawdzony zarówno pod kątem mechanicznym, jak i wizualnym. Każde auto dopuszczone do Spoticar musi przejść pozytywnie 100 punktów kontrolnych. Eksperci weryfikują i opisują dokładnie jego stan techniczny, w tym również pewne niedoskonałości.  Trudno jest bowiem znaleźć używane auto bez mniejszych lub większych rys. Wszystko to jednak jest starannie eksponowane na zdjęciach, a dokładny opis samochodu ułatwia znalezienie auta oferującego oczekiwane opcje oraz wyposażenie dodatkowe.

Opel Opel fot. Spoticar

Czy Spoticar to tylko auta osobowe?

Nic z tych rzeczy. Znajdziemy tutaj także bardzo dużą ofertę samochodów użytkowych z najróżniejszych segmentów. Spoticar jest więc też miejscem dla przedsiębiorców, szukających samochodów dostawczych do swoich flot. Tutaj standard jest dokładnie taki sam, jak dla aut osobowych. Dokładna weryfikacja stanu technicznego sprawia, że szanse na zakup przysłowiowego "kota w worku" są zerowe. A to oznacza, że nasz zakup będzie bezpieczny i pewny w każdych warunkach, co dla każdej firmy jest kluczowe.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.