Takiej wyprzedaży się nie spodziewaliśmy. Kultowe modele tańsze nawet o kilkadziesiąt tysięcy zł

Mimo zawirowań z półprzewodnikami, są producenci, którzy odpowiednio przygotowali linie produkcyjne do realizacji zamówień. To między innymi Toyota będąca obecnie liderem polskiego rynku i oferująca wiele bestsellerowych modeli. Część z nich znalazło się na wyprzedaży rocznika 2021. Korzyści są naprawdę pokaźne, zatem trudno przejść obok tej oferty obojętnie. Sprawdzamy.
Toyota Toyota Toyota

Toyota RAV4

Najnowsza odmiana czerpie najlepsze wzorce z pierwowzoru i pozwala na swobodną personalizację. Ma 460 cm długości, 186 szerokości i 169 wysokości. Bagażnik w standardowej konfiguracji mieści aż 580, a w maksymalnej 1690 litrów. Bestsellerowa hybryda bazuje na 2.5-litrowym silniku benzynowym. Moc systemowa układu wynosi 218 lub 222 KM. Sprint do 100 km/h zajmuje 8,1 sekundy, a zużycie paliwa w średnim rozrachunku to skromne 5,6-5,9 l. Decydując się na auto z rocznika 2021, możemy liczyć na korzyść finansową sięgającą do 8100 zł, a w przypadku wersji hybrydowej do 17 700 zł.

Toyota Toyota Toyota

Toyota Yaris Hybrid

Obecnie mamy do czynienia ze zmianą warty w segmencie B. Najnowsze wcielenie przekonuje wyrazistym wyglądem i szeroką możliwością personalizacji. Oferuje mnóstwo udogodnień z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Pojawiła się też atrakcyjnie stylizowana, limitowana wersja Tokyo Edition. Pod maską warianty benzynowe lub hybrydowy. Elektryczno-spalinowy tandem ma 116 KM i zużywa średnio od 3,8 do 4,3 l. W dość bogatej odmianie Comfort możemy liczyć na preferencyjne finansowanie. Auto dostępne jest z korzyścią sięgającą do 3 600 zł.

Toyota Toyota Toyota

Toyota Corolla Hatchback Hybrid

Corolla to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie modeli koncernu. Hatchback ma 437 cm długości, a rozstaw osi wynosi 264 cm. Bagażnik mieści od 313 do 361 l. Toyota może pochwalić się dobrymi właściwościami jezdnymi i długą listą gadżetów. Ciekawie też przedstawia się gama napędów. Benzynowe to 1.2 Turbo o mocy 116 KM. Hybrydy rozwijają 122 lub 184 KM. Najmocniejsza przyspiesza do setki w 7,9 sekundy. Wybierając auto z bieżącego rocznika, możemy liczyć na korzyść finansową sięgającą 4 000 zł.
 

Toyota Toyota Toyota

Toyota Corolla Sedan

Kompaktowy sedan Toyoty jest jednym z najpopularniejszych samochodów na świecie. Wiele lat tradycji przekłada się na techniczne zaawansowanie nowego modelu. Pośród dodatków, znajdziemy LED-owe reflektory, inteligentny kluczyk, układ rozpoznawania znaków drogowych, asystenta utrzymania auta w pasie ruchu czy tempomat. Pod maską może pracować wolnossący silnik benzynowy (132 KM) lub hybryda zużywająca w cyklu mieszanym od 4,4 do 5,2 l. Przy okazji aktualnej akcji promocyjnej, model dostępny jest z korzyścią sięgającą do 2 100 zł.

Toyota Toyota Toyota

Toyota Highlander

To największy w polskiej gamie SUV. Mierzy 497 cm długości i 193 szerokości. Mimo okazałych gabarytów, promień skrętu wynosi skromne 11,4 metra. Auto napędza potężny zestaw hybrydowy o systemowej mocy 248 KM. W standardzie dostajemy napęd na obie osie i bezstopniową przekładnię automatyczną. Wnętrze w komfortowych warunkach mieści siedem osób. Do ich dyspozycji oddano multimedia z ekranem o przekątnej 12,3 cala, adaptacyjny tempomat i panoramiczne okno dachowe. Kompletnie wyposażone auto dostępne jest z korzyścią sięgającą do 23 900 zł.

Więcej o: