Partnerzy w każdym biznesie. Na co stać użytkowe Mercedesy?

Są dopracowane, komfortowe i świetnie sprawdzają się w każdym biznesie. Co oferują użytkowe Mercedesy? Przyglądamy się ofercie modelu Citan, Vito i Sprinter.
Mercedes Mercedes Vito

Gwiazda gwarancją jakości

Mercedes na autach użytkowych zna się jak żaden inny producent. Segment ten towarzyszy marce w zasadzie od początku jej istnienia. Dzięki temu Niemcy doskonale wiedzą na co zwrócić uwagę w tego typu aucie i jak je zaprojektować w taki sposób, aby doskonale sprawdziło się nawet w wymagających warunkach. Obecnie w gamie znajdziemy trzy modele, które zasługują na szczególną uwagę. To Citan, Vito i Sprinter, czyli modele, które są powszechnym widokiem na naszych drogach.

Mercedes Mercedes Citan

Mercedes Citan, czyli auto dla każdego

Mały dostawczak to niezbędny element wielu biznesów. Auto, które porusza się po mieście i jego okolicach musi spełniać szczególne wymagania, zwłaszcza pod kątem przestrzeni ładunkowej, czy ilości miejsca w kabinie. Co więcej, musi to być także uniwersalne auto. Citan dostępny jest jako klasyczny Furgon, do którego możemy zamówić różne specjalistyczne zabudowy przestrzeni ładunkowej. Pozwalają one na maksymalne wykorzystanie tego miejsca i na komfortowy przewóz naszych towarów lub narzędzi do pracy.

Mercedes Mercedes Citan

Auto warte uwagi

Mercedes Citan korzysta ze sprawdzonych rozwiązań. Pod maską znajdziemy oszczędnego diesla 1.5, oferującego świetną dynamikę i bardzo niskie zużycie paliwa. Nie brakuje tutaj także dobrego wyposażenia. Wszelkie elementy zwiększające komfort użytkowania auta znajdują się na pokładzie. A ceny? Te są naprawdę niskie. Pachnącego nowością Citana z wieloma przydatnymi dodatkami możemy dostać już za 943 zł netto.

Mercedes Mercedes Vito

Powitaj Vito w swojej firmie

To jeden z najbardziej uniwersalnych i wyjątkowo rozpoznawalnych użytkowych samochodów Mercedesa. Najnowsze wcielenie Vito to kombinacja jakości, nowoczesnych technologii, dobrego wyglądu i przemyślanej przestrzeni ładunkowej. Kilka wariantów długości auta, różne warianty napędowe oraz dostępność napędu na cztery koła sprawia, że auto to odnajdzie się w mieście i na błotnistych budowach. Uwagę przyciąga także bezpieczeństwo - świetne światła LED doskonale oświetlają drogę, a zaawansowane systemy wspierające kierowcę pomagają nam w momentach nieuwagi.

Mercedes Mercedes Vito Mixto

Vito w dobrej cenie

Dużą zaletą tego modelu jest także elastyczność oferty. Obok furgonów w gamie znajdziemy też warianty Mixto, z dodatkowym rzędem dla pasażerów. Każdy z tych modeli dostaniemy w dobrej cenie, przystępnej dla wielu przedsiębiorców. Na przykład za wersję stricte użytkową zapłacimy już raptem 1225 zł netto miesięcznie. Z kolei model z powiększoną kabiną dla 5 pasażerów kosztuje tylko 1743 zł netto miesięcznie. Tym samym każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Mercedes Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter - samochód dostawczy z luksusowym wyposażeniem

To najbardziej zaawansowany technologicznie samochód użytkowy na rynku. Nowy Mercedes Sprinter pokazuje, że w segmencie takich pojazdów jest miejsce na rozwiązania z topowych osobowych aut marki. Doskonałe oświetlenie LED, system MBUX ze sterowaniem głosowym, kamera cofania i elektroniczni asystenci czuwający nad nami na każdym kroku to cenne elementy wyposażenia, które docenia się podczas codziennej eksploatacji takiego auta. Tutaj dostajemy także wiele ciekawych silników - od 4-cylindrowych diesli, aż po mocarną jednostkę V6.

Mercedes Mercedes Sprinter

Nie jest drogo!

Tylko 1310 zł netto - tyle zapłacimy miesięcznie za najtańszego Sprintera. W tej cenie otrzymujemy nie tylko dużą przestrzeń ładunkową, ale także możliwość stałego nadzorowania auta za pomocą usługi Mercedes PRO. Dostępne są również największe warianty z silnikiem V6 i z ładownością wynoszącą 5 500 kg. Warto też wspomnieć, że na rynek trafił już Mercedes eSprinter. Elektryczny wariant to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych firm operujących w mieście.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.