Niezawodne auta, które oferują szereg nowoczesnych technologii. Przyglądamy się dostawczym modelom Volkswagena

Volkswagen jest mocną marką nie tylko wśród aut osobowych. Dostawcze pojazdy tej firmy są jednymi z najlepszych na rynku i oferują szereg nowoczesnych technologii, które łączą się z ogromnymi możliwościami transportowymi. Przyglądamy się ofercie tej marki.
Volkswagen Volkswagen Crafter

Sprawdzone modele

Volkswagen doskonale wie jak stworzyć doskonałe auto dostawcze. Sekretem jest wypracowanie kompromisu pomiędzy właściwościami transportowymi, a codziennym komfortem. Kluczem do sukcesu jest idealny balans pomiędzy tymi cechami. Warto wspomnieć, że dwa z produkowanych przez Volkswagena dostawczych modeli, czyli Crafter i Caddy, powstają w polskich zakładach we Wrześni i w Antoninku, będącymi jednymi z najnowocześniejszych w całej Europie.

Volkswagen Volkswagen Multivan

Jakie modele budzą największe zainteresowanie?

Tutaj mamy zgraną trójkę mocnych zawodników. Najmniejszy model to także największa i najbardziej atrakcyjna nowość. Mowa o piątej generacji Caddy, czyli o samochodzie łączącym charakterystyczny design, innowacyjność i przestrzeń. Uwagę na siebie zwraca także Multivan 6.1. Stał się niemal całkowicie nowym autem, wciąż cenionym za świetny wygląd, przestronne wnętrze i komfort podróżowania. Crafter z kolei pozostaje samochodem dla wymagających klientów - na jego możliwości transportowe zawsze można liczyć.

Volkswagen Volkswagen Caddy

Nowy Volkswagen Caddy

Piąta generacja to coś więcej niż tylko świeży wygląd. Pod atrakcyjnym nadwoziem skrywa się zaawansowana technologia, w dużej mierze przeszczepiona z osobowych modeli marki. Wykorzystano płytę podłogową MQB, która jest bazą do wielu modeli grupy Volkswagen - np. Golfa, co gwarantuje świetne właściwości jezdne i wysoki komfort, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej ładowności. Na pokładzie nie brakuje też nowoczesnych rozwiązań takich jak cyfrowe wskaźniki czy nowoczesne multimedia. Kierowca jest też wspierany unikalnymi w tym segmencie systemami bezpieczeństwa oraz rozwiązaniami zwiększającymi komfort użytkowania.

Volkswagen Volkswagen Multivan

Multivan to idealny partner w podróży

Duży i wygodny samochód dla większej liczby osób? Odpowiedź w takim przypadku może być tylko jedna - Multivan. Ten samochód jest legendą w swoim segmencie. Projektantom każdej generacji przyświecała ta sama idea - stworzyć idealne przestronne auto. Z tego zadania Volkswagen zawsze wychodzi obronną ręką, oferując pojazd o przemyślanej konstrukcji. Wygodne fotele i możliwość szybkiej i łatwej aranżacji wnętrza sprawiają, że Multivan sprawdzi się w wielu zadaniach - jako auto rodzinne, shuttle czy nawet pojazd dostawczy.

Volkswagen Volkswagen Crafter

Volkswagen Crafter - niezawodny i wytrzymały

Crafter to duma wielkopolskiego zakładu Volkswagena. Samochód ten obecnie uznawany jest za lidera w swoim segmencie. Na jego sukces składa się wiele cech, takich jak niezawodność, solidność i świetne możliwości transportowe. W gamie każdy znajdzie silnik dopasowany do własnych oczekiwań. Wysokoprężne jednostki mogą być zestawione z manualnymi i automatycznymi skrzyniami biegów, co dodatkowo ułatwia wybranie idealnej konfiguracji i zwiększa komfort użytkowania.

Volkswagen Volkswagen Multivan

Te modele są także bardzo uniwersalne

O ile Crafter przeznaczony jest głównie dla przedsiębiorców, o tyle Caddy i Multivan oferują niezwykłą uniwersalność. Ten sam samochód może idealnie sprawdzać się jako auto rodzinne, cieszące podczas długich podróży, ale także jako pojazd stricte dostawczy, załadowany niemal po dach. Osobowy charakter tych modeli nie wpływa na przestrzeń ładunkową - ta pozostaje duża i ustawna nawet w takim wydaniu. Tym samym jedno auto doskonale zdaje egzamin w wielu rolach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.