Nowoczesne rozwiązania i atrakcyjna stylistyka w doskonałej cenie. Sprawdzamy gamę modeli Renault

Gama Renault jest aktualnie jedną z najciekawszych na rynku. Mnogość modeli oraz szeroki wybór wariantów napędowych ułatwia wybór idealnego samochodu. Sprawdzamy, które modele zasługują na szczególną uwagę, bo w Renault właśnie trwa wyprzedaż rocznika 2020.
Renault Renault Clio

Legenda, bestseller - Renault Clio

To już piąta generacja Renault Clio, która podbija rynek. Samochód ten od lat jest bestsellerem w segmencie aut miejskich. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż łączy on świetną stylistykę, dobre jednostki napędowe i przestronne wnętrze. Najnowszy model nie tylko wyróżnia się z tłumu, ale także oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań przeniesionych w dużej mierze z większych i droższych modeli marki. Na przykład oświetlenie LED, niedostępne u wielu konkurentów, tutaj jest standardem. Cena? Teraz niezwykle atrakcyjna z rabatem do 8 500 zł.

Renault Renault Captur

Renault Captur - gdy potrzebujesz więcej przestrzeni

Choć auto nie jest dużo większe od poprzednika, to jednak oferuje znacznie więcej przestrzeni. Ogromny bagażnik pozwoli zapakować się nawet na długie wakacje, a przestronne wnętrze pomieści komplet pasażerów, którzy będą podróżować w wygodnych warunkach. Wyposażenie rozpieszcza. Cyfrowe wskaźniki, automatyczna klimatyzacja, podgrzewane fotele, czy doskonały system multimedialny Easy Link sprawiają, że podróżowanie tym samochodem to czysta przyjemność. Na model Captur z rocznika 2020 został przewidziany rabat sięgający do 8 500 zł.

Renault Renault Megane

Renault Megane, czyli klasyka gatunku

Megane to sprawdzony kompaktowy samochód, który od lat przyciąga klientów. Model charakteryzuje udana stylistyka i bardzo przemyślane wnętrze. Do wyboru mamy też szereg wariantów nadwoziowych - jest to popularny hatchback, praktyczne kombi Grandtour i sedan GrandCoupe. W gamie modelu Megane, obok standardowych wersji benzynowych i wysokoprężnych, znajdziemy też sportową odmianę R.S., która łączy genialne właściwości jezdne i niesamowite osiągi. Renault Megane dostępne jest z rabatem do 7 000 zł.

Renault Renault Kadjar

Renault Kadjar zachęca do opuszczenia asfaltu

Kompaktowy SUV Renault czerpie z doświadczenia sojuszu Renault-Nissan. Pod dobrze narysowanym nadwoziem kryje się dopracowana konstrukcja, która skrywa wiele ciekawych rozwiązań. Kadjar, podobnie jak i inne auta Renault, wyróżnia się dużym wnętrzem, oferującym zapas przestrzeni dla pasażerów jadących z tyłu. Pod maską tego auta kryją się nowoczesne jednostki z rodziny TCe, łączące niskie zużycie paliwa i świetne osiągi. Modele z rocznika 2020 można kupić taniej nawet o 11 000 zł.

Renault Renault Kadjar

Wszystkie te auta dostępne od ręki

Zakup nowego Renault nie wymaga już wycieczki do salonu. Wchodząc na specjalną stronę internetową znajdziecie kompletną listę samochodów, które dostępne są u dealerów. Oznacza to szereg korzyści - od lepszej ceny, przez natychmiastową dostępność, aż po uproszczenie wszystkich formalności. Zakup auta można bowiem zorganizować online, a jedynym momentem, w którym pojawi się konieczność opuszczenia wygodnego domowego fotela, będzie odbiór nowego pojazdu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.